Często w Waszych pytaniach pojawia się własnie ta wątpliwość: mówi, że kocha, ale dlaczego ja tego nie widzę?

Musisz mieć świadomość, że nie każdy jest wylewny i potrafi jasno pokazać uczucia

Są osoby, które zamiast jasno pokazywać swoje uczucia, robią to w sposób ukryty, poprzez drobne gesty, chęć niesienia pomocy czy też uważne słuchanie i służenie radą. Nie każdy jest w stanie być na tyle wylewnym, że na każdym kroku okazuje swoje uczucia. Niektórzy z nas, w momencie, kiedy zmagamy się z trudnymi sytuacjami np. zawodowymi, wolą samotność i izolację, aby nie martwić swoich partnerów.

Chce sam/sama poradzić sobie ze swoim problemem

Ogrom charakterów sprawia, że jedna osoba woli dzielić się wszystkim ze swoim partnerem, a inna pragnie, aby w chwilach słabości pozostać w odosobnieniu. Jeszcze inna wyrazy uczucia pokazuje w sposób bezpośredni: poprzez gesty, słowa, pocałunki i ciągłe zapewnienie o swojej miłości, a kolejna uważa, że raz powiedziane „kocham Cię” jest deklaracją, stałą, niezmienną i na całe życie.

Wibracja numerologiczna a uczuciowość

Są również typy ludzi, którzy od urodzenia nie potrafią pokazywać uczuć i można uzasadnienia tego szukać w numerologii. Skryte i oszczędne czwórki, uduchowione siódemki i dziewiątki, będą miały większy problem z pokazywaniem każdego dnia, że jesteś dla nich miłością ich życia. Trzeba okazać im wyrozumiałość.

Co jednak jeśli masz podejrzenia?

W przypadku, kiedy nie jesteś pewna/pewny partnera, czujesz, że coś jest nie tak, że zmienił swoje zachowanie, jest oschły pomimo tego, że wcześniej uczucia do Ciebie pokazywał na każdym kroku, rzeczywiście coś niedobrego może dziać się w Waszym związku. Tarot jest narzędziem, które doskonale prognozuje relacje partnerskie i stan emocjonalny związku. Tarot partnerski i rozkłady partnerskie to jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych ezoterycznych barometrów związku.

Tarot partnerski a stan związku

Rozkłady partnerskie pokazują Wasze uczucia, myśli, to co wnosicie do związku i to co jest pomiędzy Wami. Pokazuje również to co ukryte, problematyczne, to co jest powodem zmian. Prognoza partnerska mówi, co czeka związek, jeśli nie będzie zmian a zarazem sugeruje, co należałoby naprawić.

Brak okazywania uczuć jest więc czasami chwilowy, czasami zależy od tego, czy druga połówka boryka się z problemami, o których nie chce mówić. Czasami jednak może oznaczać, że w związku dzieje się źle. Możesz sprawdzić za pomocą kart tarota gdzie jest problem i co możesz z nim zrobić.

Zapraszam do kontaktu! Tarot partnerski i rozkłady partnerskie. Więcej znajdziesz tutaj: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

tarot partnerski
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × five =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)