Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na tydzień: 13.05-20.05

Baran

Sympatyczni ludzie romantyczne chwile i możliwość wypadło gdzieś na miasto na weekendową wycieczkę. Osoby samotne bardzo możliwe że w tym tygodniu pójdę na randkę.

Byk

Świętowanie towarzystwo i zabawa. Może  czekać cię sukces który będziesz chciał chciała uczcić razem z przyjaciółmi. Czas zabawy i radości.

Bliźnięta

Stabilna pozycja zawodowa i chęć podejmowania dalszych planów. Możliwy wyjazd w celach zarobkowych i zawodowych czy też delegacja służbowa.

Rak

Zakończenie ważnego etapu w życiu, zmiany poprzedzone bolesnymi przeżyciami. Coś może bezpowrotnie się zakończyć.

Lew

Uczucie przygnębienia i przytłoczenia z każdej strony. Trzeba będzie wybrać najlepszą dla siebie opcje i realizować wszystko pomału i z rozmysłem. Możesz brać na siebie za dużo.

Panna

Spokojny romantyczny tydzień bardzo możliwe że z wiadomościami które sprawią że poczujesz się dużo lepiej. Bliskiej osoby i przyjaźni ludzie.

Waga

Dobrobyt zadowolenie ze swoich osiągnięć i chęć inwestowania w siebie. To będzie dobry tydzień na zmiany w mieszkaniu, zapisanie się na jakieś kursy, szkolenia.

Skorpion

Energia i działanie, chęć podejmowania wyzwań i duża odwaga – to może towarzyszyć ci w przyszłym tygodniu. Wykorzystaj dobrze swój zapał bo będziesz miał/miała niesamowicie dużo siły i samozaparcia.

Strzelec

Nieoczekiwane zmiany na lepsze na które możesz nie mieć wpływu. Los może okazać się do ciebie łaskawy warto więc może spróbować gry w totka.

Koziorożec

Stabilność emocjonalna zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Opieka się wyższych i osób które będą ci pomocne. Możesz liczyć na partnera.

Wodnik

Nowe możliwości pod względem zawodowym i finansowym. Możesz wpaść na pomysł który pomoże ci w podbudowaniu domowego budżetu.

Ryby

Sukcesy i zadowolenie wraz z harmonią w dawaniu i braniu. Ktoś może wyciągnąć do ciebie pomocną dłoń – warto więc będzie z tego skorzystać. Również to ty możesz mieć okazji aby komuś pomóc.

Horoskop tygodniowy tarot

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Podobne wpisy

Tarot horoskop ryby maj 2019 Tarot horoskop ryby maj czyli wskazówki od kart odnośnie pracy, finansów i uczuć, wraz z radami, ostrzeżeniami i przesłaniem z wyroczni.Praca...
Tarot Horoskop Waga maj 2019 Czytanie dotyczące pracy, finansów, uczuć oraz rady i ostrzeżenia z kart.PracaDla wag maj w pracy może być znamienny i zarazem nerwowy. Pewne...
20.05-27.05 Horoskop tygodniowy tarot Zapraszam na horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!BaranTo będzie pomyślny tydzień jeśli chodzi i o sprawy finansowe i o porozumi...
Horoskop miłosny Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie m...
Tarot Horoskop Rak Maj 2019 Poniżej Tarot Horoskop Rak maj 2019 - czyli "horoskop" dla raka (horoskop to potoczna, przyjęta nazwa na tego rodzaju czytania, jednakże w rzeczywist...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???