Determinacja płci dziecka

Często mówi się, że w jakiś sposób można przewidzieć, czy też zdeterminować płeć dziecka poprzez odpowiednie jedzenie, czas poczęcia czy też nawet ilość spożytych kalorii czy też ilość poszczególnych witamin w organizmie kobiety. Niby badania są i jest jakaś statystyka aczkolwiek zawsze są wyjątki i w tym przypadku nawet liczne.

Tarot płeć dziecka

Czy tarot może być narzędziem pomocnym w określeniu płci dziecka? Jak najbardziej tak, jednak musimy pamiętać, że praca z tarotem to praca z energiami więc karty określą energię przyszłego dziecka lub płodu. Możemy uzyskać informację, że dziecko ma energię męską lub żeńską, ale: może to nie być jednoznaczne z płcią. Energia męska a płeć kobieca to nic innego jak odważna i silna dziewczyna. Odwrotnie: energia żeńska a płeć męska to delikatny, eteryczny chłopczyk.

Wróżenie płci dziecka

Wróżenie płci dziecka możemy traktować więc jako ciekawostkę i pewnego rodzaju prognozę na przyszłe cechy osobowościowe. Nie możemy jednoznacznie określić, że udało nam się sprecyzować płeć.

Tarot płeć dziecka w praktyce

Najprostszą metodą jest metoda 5 kart, gdzie ustalamy jakie kolory symbolizują nam daną płeć. Można przyjąć że:

Miecze i Buławy = płeć męska

Kielichy i Denary = płeć żeńska

Arkana wielkie mają przypisane energie męskie lub żeńskie.

Wybierając 5 kart patrzymy czego mamy przewagę, w jakiej ilości i w jakich kartach, do tego oczywiście niezbędne jest użycie intuicji.

tarot płeć dziecka

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???