Tarot horoskop koziorożec maj 2019 czyli co czeka koziorożce w pracy, finansach i uczuciach oraz jakie są rady, ostrzeżenia i wsparcie od wyroczni.

Praca

Bardzo stabilnie i do przodu. Możesz wykazać się opanowaniem i znajomością tematu, które zostanie również docenione przez zwierzchników. Jeśli masz swoją firmę to jesteś na dobrej i konkretne i drodze bez większych zagrożeń.

Finanse

Okres majowy może sprzyjać świętowaniu i większym wydatkom związanym z majówką. Również mogą pojawić się wydatki związane z domem.

Uczucia

W uczuciach generalnie możesz skupiać się na dobrej współpracy i wspólnym dążeniu do celu który obrałeś sobie lub obrałaś z partnerem. Dla osób samotnych my może sprzyjać dobrym kontaktom towarzyskim.

Rada ostrzeżenie wyrocznia

nie wzbrania się przed tym że czasami pewne struktury które nie są dla ciebie dobre po prostu się rozpadną traktuj to jako formę zwycięstwa nad tym co było ci nieprzychylne. Pamiętaj jednak że czasami zwycięstwo jest tylko chwilowe. Karta wyroczni mówi abyś wyrażał siebie pokazywał swoją unikatowość i wyzbył się kompleksów.

tarot horoskop koziorożec

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/19/horoskop-milosny/

Tarot horoskop koziorożec maj by Irmalia

Podobne wpisy

20.05-27.05 Horoskop tygodniowy tarot Zapraszam na horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!BaranTo będzie pomyślny tydzień jeśli chodzi i o sprawy finansowe i o porozumi...
Tarot horoskop wodnik maj 2019 Tarot horoskop wodnik maj czyli horoskop dla wodnika na maj 2019 - praca, finanse, uczucia, rady i ostrzeżenia oraz wyrocznia.PracaPowodzenie...
Horoskop tarot czerwiec Baran, Byk, Bliźnięta, Rak... Horoskop tarot czerwiec dla znaków barana, byka, bliźniąt i raka, zapraszam!BaranW czerwcu postaraj się skupić na swoich obowiązkach oraz zał...
Tarot Horoskop Byk Maj 2019 PracaSytuacja w pracy może być emocjonalna i taka że będziesz mieć ochotę na to aby czasami wyjść i trzasnąć drzwiami. Następnego dnia jednak będ...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???