Tarot online czyli czyli co myślę o aplikacjach i losowarkach kart.

W dzisiejszych czasach słowo “online” na stałe weszło do naszego słownika. Mamy kursy online, studia online, grupy online, warsztaty i generalnie wszystko co namacalne i fizyczne może mieć również swój odpowiednik online.

I trend ten jak najbardziej normalny, zagościł również w ezoteryce. Mamy szkoły online, kursy ezoteryczne czy też właśnie omawiane hasło: tarot online czyli tarot dostępny z aplikacji internetowej, telefonicznej, czy każdej która nie wymaga udziału fizycznej osoby.

Czy działanie takich aplikacji może być skuteczne?

Moim zdaniem nic nie zastąpi tego, kiedy to doświadczona wróżka, wróżbita, ezoteryk, korzysta z kart i namacalnie, fizycznie rozkłada je na pytanie klienta. Jednak energetyka pytającego i wróżki, aktywny udział tarocisty w kładzeniu kart, jest tutaj niezbędny aby uzyskać prawdziwy i przede wszystkim rzetelny odczyt kart i odpowiedź na problematyczne pytanie.

Tarot online – czym jest?

Tarot online jest więc pewnego rodzaju zabawą, formą rozrywki czy też np. poznawania kart. W tym miejscu możesz wylosować sobie u mnie darmową kartę dnia: https://wrozka.info.pl/2018/11/16/tarot-karta-dnia-wylosuj-karte-dla-siebie/ i jak najbardziej możesz traktować to jako naukę, sposób poznania karty, czy też jako ciekawostkę, sprawdzając jak dana karta podziałała na Ciebie dzisiaj.

Szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Masz problem i potrzebujesz porady, wsparcie? Wtedy tarot online nie wystarczy. Niezbędny jest kontakt z wróżką, wykonanie czynności wróżenia w sposób fizyczny i na planie energetycznym. Nic nie zastąpi więc odpowiedzi wróżki, a jeśli masz pytanie i szukasz pomocy zapraszam Cię serdecznie do kontaktu!

tarot online
Nic nie zastąpi fizycznego rozłożenia kart przez doświadczoną wróżkę

Podobne wpisy

Przesłania Anielskie losuj online Poniżej losowe przesłanie anielskie dla Ciebie. Możesz odświeżyć stronę, jeśli potrzebujesz kolejnej karty.Zawsze jeśli masz pytanie możesz tutaj...
Darmowy tarot – wylosuj swoją kartę dnia! Poniżej znajdziesz swoją kartę dnia, która została dla Ciebie wylosowana. . Karta dnia w tarocie to doskonałe ćwiczenie polegające na poznawaniu ind...
Postaw tarota Czyli o tym jak odbywa się to w praktyce i w dobie internetu, messengera, skype i innych mediów społecznościowych 🙂Kiedyś, kiedy jeszcze słowo i...
Niespodzianka! Wróżba mikołajkowa! Kochani! Mam dla Was mikołajkową niespodziankę!!!!!!Dla 3 osób z okazji mikołajek odpowiedź z kart na jedno pytanie. Osoby wybiorę. Zadaj ...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???