Tarot horoskop strzelec czyli ogólne informacje o tym, co czeka w maju strzelca.

Praca

Dobre umowy i współpraca z ludźmi. Być może staniesz przed koniecznością dokonania ważnego wyboru, który może w przyszłości mieć znaczenie dla twoich finansów.

Finanse

Nowe idee i pomysły na to jak wzmocnić swój budżet. Bardzo możliwe, że wpadniesz na dobry pomysł, który to zechcesz realizować w kolejnych tygodniach.

Uczucia

Fajne romantyczne energie, randki, spotkania, wspólne wyjścia, radość i bardzo możliwe, że na horyzoncie pojawi się ktoś kto będzie dla ciebie interesujący.

Rada, ostrzeżenie, wyrocznia

Zachowaj umiar we wszystkim co robisz, szczególnie uważaj na to aby emocje nie wzięły góry nad tym czym akurat w tej chwili się zajmujesz lub przejmujesz. Wyrażaj swoje potrzeby jasno tak aby inni wiedzieli w jaki sposób mogą je spełnić.

tarot horoskop strzelec

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/05/07/tarot-online/

Tarot horoskop strzelec maj 2019 – Zapraszam!


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???