Tarot horoskop dla skorpiona na maj 2019.

Praca

Skorpion w maju może mieć ochotę na prace w ciszy spokoju i z dala od ludzi. Osamotnienie i możność skupienia się na wykonywanych czynnościach przyczynił się do dobrej wydajności i być może dodatkowego wynagrodzenia.

Finanse

Na skutek dobrze wykonywanej pracy którą pokazała poprzednia kartę skorpion może liczyć na dodatkowe gratyfikacje finansowe. Równowaga w dawaniu i braniu czyli twoja praca jest odpowiednio wynagradzana.

Uczucia

Być może maj nie będzie miesiącem fajerwerków uczuciowych natomiast dla osób które już zainwestowały swoje uczucia w kogoś przyniesie stabilizację i potencjalny wzrost.

Rada, ostrzeżenie, wyrocznia

W sytuacjach w których czujesz się zagrożony, lub nie wiesz za bardzo co możesz zrobić, zaufaj sobie i temu jaka była twoja pierwsza myśl. Zachowaj pewność siebie, możesz nawet wykazać się zdrowym egoizmem aby osiągnąć to czego oczekujesz. Uważaj jednak na finanse, postaraj się aby co nieco przyoszczędzić ponieważ może się to okazać pomocne w przyszłości.

Karta wyroczni wskazuje na to że musimy panować nad tym czego sobie życzymy ponieważ życzenia wypowiedziane głośno, czy też w skrycie ale poparte silnym pragnieniem, bardzo często lubią się spełniać.

Tarot horoskop skorpion maj

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/19/horoskop-milosny/

Tarot horoskop skorpion maj 2019 by Irmalia.


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

1 Komentarz

Irena · Maj 8, 2019 o 2:20 pm

Dziękuję Irenko za horoskop. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???