Tarot Horoskop Panna maj 2019 – czyli ogólny odczyt z kart tarota dotyczący pracy, finansów i uczuć wraz ze wskazówkami i informacją, jaką ma dla panien wyrocznia.

Praca

Dobry klimat, twórcze współprace i pozytywne emocje. Praca powinna nieść zadowolenie i satysfakcję z możliwością realizowania się w tym, co w danym momencie będzie najbardziej przyjemne.

Finanse

Poprzez swoją mądrość i dobre inwestycje, poparte wiedzą i doświadczeniem, możesz wznieść sprawy finansowe na nowy, lepszy poziom. Należy zadbać o wiedzę w tym zakresie a na pewno mądre działania finansowe okażą się korzystne.

Uczucia

Stabilizacja i zadowolenie z tego co się ma i posiada. Brak fajerwerków ale również i brak pogorszenia. Dobrobyt oraz spokój – to najważniejsze przesłanie na maj.

Rada, ostrzeżenie, wyrocznia

Przyglądnij się sprawom z dystansu i jeśli możesz to wstrzymaj z działaniem. Jest coś, czego w tej chwili nie dostrzegasz, poświęć maj na odkrycie co to może być. Nie naciskaj na spotkania rodzinne, stawiaj raczej na spokój w swoich czterech ścianach. Wyrocznia wskazuje, aby szukać pozytywnych aspektów w każdej z sytuacji, która zaistnieje.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/19/horoskop-milosny/

tarot horoskop panna maj 2019

Tarot Horoskop Panna maj 2019 by irmalia.

Podobne wpisy

Tarot Horoskop Byk Maj 2019 PracaSytuacja w pracy może być emocjonalna i taka że będziesz mieć ochotę na to aby czasami wyjść i trzasnąć drzwiami. Następnego dnia jednak będ...
Tarot horoskop wodnik maj 2019 Tarot horoskop wodnik maj czyli horoskop dla wodnika na maj 2019 - praca, finanse, uczucia, rady i ostrzeżenia oraz wyrocznia.PracaPowodzenie...
Tarot Horoskop Lew maj 2019 Tarot Horoskop Lew maj - wybrane dziedziny życia:PracaKreatywny czas działania i realizowania nowych pomysłów. Coś może pojawić się w Twojej ...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???