Poniżej Tarot Horoskop Rak maj 2019 – czyli “horoskop” dla raka (horoskop to potoczna, przyjęta nazwa na tego rodzaju czytania, jednakże w rzeczywistości nie ma ono nic wspólnego z tym co nazywamy horoskopem w astrologii).

Praca

Nowe okazje lub zadania. Podjęcie nowych kroków, pomysły i dobre perspektywy na budujące przedsięwzięcia. Dzięki swojej pozycji będziesz mieć możliwości na to, aby dyktować warunki i samemu podejmować decyzje.

Finanse

Na wysokim poziomie, stabilne i wypracowane. Możesz być zmęczony z uwagi na to, że ciężko walczyłeś o swoje, jednakże sprawy finansowe nie powinny być w żaden sposób zagrożone. Nie oznacza to jednak, że nie masz być czujnym: kontroluj swoje wydatki tak aby nie dać ponieść się szałowi majowych zakupów.

Uczucia

Zmiany i to diametralne, coś może się zakończyć, coś nowego zacząć. Karta Śmierci mówi o metamorfozie i może ona dotyczyć uczuć jakie żywisz do kogoś, lub może być to metamorfoza twojego związku. Niektóre zmiany są nieuchronne.

Rady, ostrzeżenia, wyrocznia

Pewne sprawy z przeszłości mogą nie dawać ci spokoju, szczególnie jeśli są związane z tematami emocjonalnymi i uczuciowymi. Tarot radzi aby te emocje hamować, nie popadać w histeryczne zachowania. Używki zdecydowanie nie będą pomagać w trzymaniu emocji na wodzy, dlatego też ostrożnie i bez ryzykownych zachowań.

Wyrocznia wskazuje na to, aby jasno artykułować swoje prośby i potrzeby – tylko w ten sposób inni będą jasno wiedzieć o co ci chodzi.

tarot horoskop rak maj 2019

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/25/tarot-horoskop-byk-maj-2019/

Tarot horoskop rak maj 2019 – Zapraszam!

Podobne wpisy

Tarot Horoskop Waga maj 2019 Czytanie dotyczące pracy, finansów, uczuć oraz rady i ostrzeżenia z kart.PracaDla wag maj w pracy może być znamienny i zarazem nerwowy. Pewne...
Horoskop miłosny Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie m...
13.05-20.05 Horoskop tygodniowy tarot Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na tydzień: 13.05-20.05BaranSympatyczni ludzie romantyczne chwile i możliwość wypadło gdzie...
Tarot Horoskop Bliźnięta Maj 2019 PracaHarmonijny stan spokoju i dobrych relacji. Możesz liczyć na wsparcie kolegów oraz na to, że będziecie mogli wracać wspomnieniami do dawnych ...
Tarot horoskop ryby maj 2019 Tarot horoskop ryby maj czyli wskazówki od kart odnośnie pracy, finansów i uczuć, wraz z radami, ostrzeżeniami i przesłaniem z wyroczni.Praca...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???