Sprawdzona wróżka online czyli jak zaufać i przekonać się do wróżb online

Zapewne wiele osób zastanawia się nad tym, czy wróżka online to rzeczywiście wróżka z krwi i kości a nie kolejny automaty do wysyłania wiadomości e-mail. I rzeczywiście sama obserwuje, że często zamiast rozmawiać z człowiekiem, na różnych stronach wróżebnych masz do czynienia z botem, automatem czy też skryptem z gotowymi odpowiedziami.

Mogę zapewnić, że ja jestem prawdziwa i sprawdzona pod względem tego, że swoje odpowiedzi czerpię z kart. Możesz śmiało zaglądnąć na moją stronę na facebooku, do mojej grupy, która niedługo pojawi się w wyszukiwaniach i jej zadaniem będzie pomoc w interpretacji snów, ale tylko i wyłącznie za pomocą kart, oraz na mojego drugiego bloga, gdzie codziennie dodaje wróżby online urodzinowe, wróżby weekendowe, wróżby na dziś i wiele innych.

Wróżka online sprawdzona

To jednak nie tylko kwestia tego, czy rozmawiasz z botem i automatem, ale również i sprawa uczciwości w odpowiedziach, sprawdzalności wróżb i zwykłej ludzkiej serdeczności.

Moi klienci do mnie wracają – to dla mnie powód do dumy a jednocześnie najlepszy dowód na to, że zasłużyłam na ich szacunek, zaufanie i przyzwolenie na stanie się częścią ich świata.

Opinie o mnie

Opinie o mnie możesz przeczytać na mojej facebookowej stronie. Nie wklejam na niej wszystkich mailowych odpowiedzi moich klientów, które piszecie do mnie prywatnie, ponieważ szanuje Was jak również i to, że nawiązujemy prywatny, intymny kontakt.

Wybór sprawdzonej wróżki online nie jest prosty. Dokonując go i kontaktując się z wróżką, masz zamiar powierzyć jej niejednokrotnie swoje najskrytsze tajemnice. Wybieraj kierując się intuicją, tym co czujesz i co podpowiada ci twoje wewnętrzne “ja”.

Dziękując Wam za zaufanie, którym mnie obdarzyliście, zapraszam do kontaktu.


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???