Tarot TAK NIE wraz z przykładami interpretacji.

We wpisie https://wrozka.info.pl/2018/01/13/tarot-rozklad-tak-nie/ prezentowałam w jaki sposób można otrzymać szybką odpowiedź od kart na zasadzie “tak lub nie”.

I wydawałoby się, że ten rozkład jest krótki i nie dający zbyt wielu informacji, ale, jeśli podejdziemy do niego z odpowiednią intencją i oczekiwaniami, możemy “wyciągnąć” z niego o wiele więcej informacji.

Poniżej przykład, który mogę zademonstrować za zgodą jednego z klientów.

Pan Tomasz pyta, czy sprzedaż nieruchomości w miejscowości S, przy ulicy R, dla Pana Adama, jest dobrym posunięciem. Pan Tomasz chce mieć konkretną odpowiedź wraz z rozwinięciem.

Oczywiście, możemy zastosować w tym przypadku szereg innych rozkładów, ale ja chciałam właśnie pokazać działanie tego specyficznego rozkładu tarota TAK NIE.

Tarot tak nie
Rozkład tak nie

Tak jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie:

Arkana Wielkie i parzyste blotki = TAK

Arkana Małe i karty dworskie = NIE

W odpowiedzi na pytanie Pana T mamy więc: 9 Kielichów (N), Świat (T), 6 Buław (T), 10 Monet (T) oraz kartę Siły (T).

Jak widać tarot zdecydowanie odpowiada: TAK. Ale: każda z tych kart mówi również coś o sytuacji pytającego i otaczającej pytanie i to właśnie najfajniejszy aspekt tego rozkładu. Możemy dowiedzieć się min. że Pan T jest związany z tą nieruchomością emocjonalnie ale zarazem ma świadomość tego, że sprzedaż dałaby mu i porządny zastrzyk finansowy jak również pozwoliłaby na zamknięcie rozdziału rodzinnego (współwłaścicielem jest ex małżonka). Karta Siły podsumowująca rozkład oraz Świat, mówią o tym, że jak najbardziej sprzedaż Panu A będzie dobrym posunięciem, a 10 Monet i 6 Buław zapowiadają wielkie zadowolenie z transakcji.

Tak oto rozkład tarota TAK/ NIE pokazał nam ciekawą historię związaną z pytaniem i tak też należy interpretować wszystkie 5 kart w tym rozkładzie.

Podobne wpisy

TAROT Rozkład TAK/NIE Często myślimy, że rozkłady TAK/NIE w tarocie są bezużyteczne. Nie do końca jest to prawdą a sama osobiście stosuje jeden, który okazał się bardzo pr...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???