Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂

Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie mają się w żaden sposób do prawdziwego horoskopu urodzinowego, który sporządza się zgodnie z datą urodzenia, miejscem i godziną.

Niemniej jednak właśnie ze względów rozrywkowych często sięgamy po horoskopy miłosne w takiej właśnie formie, dlatego też, z uwagi na piękną pogodę i nadchodzący czas Świąt, przygotowałam dla każdego znaku zodiaku krótkie info co też może czekać Was w miłości.

Zapraszam!

Baran: czas radości, rozrywki, spotkań i spontanicznych imprez. Wokół Ciebie może być więcej ludzi niż się spodziewasz.

Byk: Atmosfera dość napięta, może dochodzić do utarczek słownych, ale jednocześnie poziom erotyzmu może być wysoki.

Bliźnięta: Czas rodziny i wspólnych więzi. Miłość będzie spajać Twoje otoczenie i sprawiać, że będziesz czuć się na swoim miejscu. Być może wyjaśnisz sprawy, które były wcześniej problematyczne.

Rak: Romantycznie, namiętnie, ktoś może kogoś czarować, kwiaty, niespodzianki i miłość wisząca w powietrzu.

Lew: Tutaj również coś może wisieć, ale już niekoniecznie miłość. Czas zatrzymania, możliwe, że zechcesz przyglądnąć się swojemu związkowi z innej perspektywy.

Panna: wiosenne zakochanie i uczucia pukają do twych drzwi. Otworzysz? Dasz szansę a może pozwolisz aby ponownie dosięgnął Cię ogień miłości?

Waga: Stabilne dążenie do wspólnych celów, może mało romantyzmu, ale za to bezpiecznie i bardzo spokojnie.

Skorpion: Możesz chcieć mieć po prostu święty spokój i ten czas zamiast z ludźmi, spędzisz z książką, na łonie przyrody, w samotności.

Strzelec: Oj skorpiony, będziecie godzić obowiązki i sprawy uczuciowe, a może to Wy będziecie żonglować pomiędzy dwoma osobami?

Koziorożec: Cudowny, radosny czas w rodzinnym gronie, pełen miłości, świętowania i pozytywnych uczuć.

Wodnik: Pokusy, namiętności, historię z przeszłości, które mogą wracać lub jeszcze nie opuściły Twojej głowy. To może być intensywny czas.

Ryby: Szczęście i zadowolenie, będzie Ci dobrze tam gdzie jesteś i z kim jesteś. Poczucie bezpieczeństwa i bycia kochanym.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Podobne wpisy

20.05-27.05 Horoskop tygodniowy tarot Zapraszam na horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!BaranTo będzie pomyślny tydzień jeśli chodzi i o sprawy finansowe i o porozumi...
Tarot partnerski Rozkłady partnerskie tarota to jedne z najczęściej używanych rozkładów w karierze wróżki 🙂 Nie dzieje się tak przez przypadek: problemy w związku, ...
Horoskop tarot czerwiec lew, panna, waga, skorpion Zapraszam na horoskop czerwcowy dla kolejnych znaków zodiaku. Tym razem tarot zdradza nam co czeka lwy, panny, wagi i skorpiony.LewKarty syg...
Niewierność w tarocie Czyli lekcja o kartach, które mogą zapowiadać, że ktoś nas oszukuje i nie jest z nami szczery.Oto krótkie zestawienie takich właśnie kart, z info...
Horoskop miłosny lipiec 2019 Strzelec, Koziorożec,... Ostatnie cztery znaki zodiaku w horoskopie miłosnym na lipiec 2019. Zapraszam do filmików i życzę wszystkim wspaniałego, słonecznego, pogodnego miesi...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???