Ciekawe pytanie, które zapewne zadawaliście sobie nie raz. Jak to się dzieje i dlaczego, że wróżba się spełnia? Kiedy wróżby się spełniają?

Wyobraźcie sobie pewną sytuację:

Mężczyzna przychodzi do wróżki o poradę odnośnie pracy. Zależy mu na tym, aby otrzymać awans więc również takie pytanie zadaje wróżce: czy otrzymam awans. Karty wyraźnie wskazują że jak najbardziej tak, i z taką informacją mężczyzna żegna się z wróżką.

Co dzieje się dalej? Mężczyzna ten ma pewną wiedzę odnośnie swojej przyszłości. Wszystko teraz zależy od niego, ale w jego przeszłości powstał pewien punkt, nazwijmy go X, którym jest wizyta u wróżki i uchylenie rąbka tajemnicy wraz z odpowiedzią na jego pytanie. Wszystko co po punkcie X nie jest już takie jak było przed nim. Mężczyzna posiada już informacje o swojej przyszłości.

Ma teraz wybór: może iść dokładnie taką ścieżką jak ta, którą obrał przed wizytą u wróżki, bo dawała mu ona awans. Jeśli jego postępowanie nie będzie zmienione: wróżba się spełni, ponieważ on będzie kontynuował to co robił do tej pory. Może to być np. regularne chodzenie do pracy :), załatwianie swoich obowiązków, wszystko to w ten sposób jak dotychczas.

Co jednak się stanie jeśli mężczyzna uzna: wróżka powiedziała, że mam awans więc cokolwiek bym nie zrobił to i tak go dostanę. Tu jest błąd. Jeśli teraz pójdzie i da w mordę swojemu szefowi, to nie dość, że awansu nie będzie, to jeszcze straci pracę. Punkt X dał mu wiedzę, ale mężczyzna ma również wolną wolę. Wybierając inną ścieżkę z uwagi na to, że “wróżka i tak mówiła o awansie” zmienił on tym samym swoją przyszłość i wróżba z punktu X nie może się spełnić. Jeśli teraz wróciłby do wróżki z ponownym pytaniem o to samo odpowiedź byłaby inna.

Podobne wpisy

Wróżby: co mnie czeka w przyszłości Jedno z najczęstszych ale również z najbardziej ogólnych pytań, na które odpowiedź mieści się w godzinnej sesji wróżbiarskiej: wróżby, co mnie czeka...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???