Zaciekawił mnie niedawny mail od osoby, która uważała, że wróżka ma udzielać odpowiedzi za darmo. Skąd ten trend? Skąd to przypuszczenie, że wróżba jest usługą darmową? Dlaczego w ogóle coś takiego miałoby mieć miejsce, jeśli występuje wykonanie usługi???

Oczywiście, są przypadki, że wróżka sama, w ramach promocji swojej osoby, udziela darmowych odpowiedzi. I jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale kiedy udajesz się do wróżki, zdajesz pytanie, dlaczego oczekujesz, że odpowiedź otrzymasz darmowo? Czy bułki w sklepie rozdają “za darmo”? Czy fryzjerka w swoim salonie wykonuje strzyżenie, modelowanie i wszystkie inne zabiegi darmowo??? Czy Ty pracujesz za darmo? A jeśli nie to czy byś pracował?

Możecie u mnie uzyskać darmową odpowiedź, jest do tego przeznaczona osobna zakładka w menu i nazywa się “DARMOWE WRÓŻBY”. Wydaje się to być oczywiste, że wszelkie inne pytanie są wyceniane indywidualnie i macie podane warunki otrzymania odpowiedzi.

Wróżę za darmo, owszem, na swoim profilu na facebooku i w określonym przeze mnie czasie. Chcesz darmowej wróżby? Obserwuj profil, bierz udział w losowaniach a może wtedy to właśnie dla Ciebie zostanie udzielona odpowiedź.

https://www.facebook.com/irmalia.wrozka

Czasami wróżę za SMS na fundację pomocy potrzebującym, to 5 PLN a otrzymujesz pełną kilkustronnicową analizę. Czy to wysoka cena za pomoc potrzebującym a jednocześnie otrzymanie odpowiedzi na nurtujące pytanie? Uważam, że nie.

Podobne wpisy

Darmowy tarot – wylosuj swoją kartę dnia! Poniżej znajdziesz swoją kartę dnia, która została dla Ciebie wylosowana. . Karta dnia w tarocie to doskonałe ćwiczenie polegające na poznawaniu ind...
Darmowe wróżby, 19.01.2018 Darmową wróżbę z jednej karty możesz otrzymać tutaj: http://wrozka.info.pl/2018/11/16/darmowy-tarot-wylosuj-swoja-karte-dnia/UPDATE: Śpieszę z in...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

1 Komentarz

Spokojnydomek · Marzec 23, 2019 o 9:13 pm

Niedługo to wszystko będzie musiało być za darmo. Przecież to oczywiste, że usługa wróżbiarska jest płatna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???