Zaciekawił mnie niedawny mail od osoby, która uważała, że wróżka ma udzielać odpowiedzi za darmo. Skąd ten trend? Skąd to przypuszczenie, że wróżba jest usługą darmową? Dlaczego w ogóle coś takiego miałoby mieć miejsce, jeśli występuje wykonanie usługi???

Oczywiście, są przypadki, że wróżka sama, w ramach promocji swojej osoby, udziela darmowych odpowiedzi. I jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale kiedy udajesz się do wróżki, zdajesz pytanie, dlaczego oczekujesz, że odpowiedź otrzymasz darmowo? Czy bułki w sklepie rozdają „za darmo”? Czy fryzjerka w swoim salonie wykonuje strzyżenie, modelowanie i wszystkie inne zabiegi darmowo??? Czy Ty pracujesz za darmo? A jeśli nie to czy byś pracował?

Możecie u mnie uzyskać darmową odpowiedź, jest do tego przeznaczona osobna zakładka w menu i nazywa się „DARMOWE WRÓŻBY”. Wydaje się to być oczywiste, że wszelkie inne pytanie są wyceniane indywidualnie i macie podane warunki otrzymania odpowiedzi.

Wróżę za darmo, owszem, na swoim profilu na facebooku i w określonym przeze mnie czasie. Chcesz darmowej wróżby? Obserwuj profil, bierz udział w losowaniach a może wtedy to właśnie dla Ciebie zostanie udzielona odpowiedź.

https://www.facebook.com/irmalia.wrozka

Czasami wróżę za SMS na fundację pomocy potrzebującym, to 5 PLN a otrzymujesz pełną kilkustronnicową analizę. Czy to wysoka cena za pomoc potrzebującym a jednocześnie otrzymanie odpowiedzi na nurtujące pytanie? Uważam, że nie.

Podobne wpisy

Darmowy tarot – wylosuj swoją kartę dnia! Teraz możesz wylosować swoją kartę dnia! https://media.giphy.com/media/27tIWFHYUFOvA77qJf/giphy.mp4Zatrzymaj animację i odczytaj jaką kartę wylos...
Darmowe wróżby, 19.01.2018 Darmową wróżbę z jednej karty możesz otrzymać tutaj: http://wrozka.info.pl/2018/11/16/darmowy-tarot-wylosuj-swoja-karte-dnia/UPDATE: Śpieszę z in...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało!irmalia@wrozka.info.pl

1 Komentarz

Spokojnydomek · Marzec 23, 2019 o 9:13 pm

Niedługo to wszystko będzie musiało być za darmo. Przecież to oczywiste, że usługa wróżbiarska jest płatna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadać mi indywidualne pytanie?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje odnośnie warunków sporządzenia wróżby.

Przypominam, że odpowiedzi na indywidualne pytania są płatne i informację o cenie oraz czasie sporządzenia wróżby otrzymasz w mailu zwrotnym.