Zaciekawił mnie niedawny mail od osoby, która uważała, że wróżka ma udzielać odpowiedzi za darmo. Skąd ten trend? Skąd to przypuszczenie, że wróżba jest usługą darmową? Dlaczego w ogóle coś takiego miałoby mieć miejsce, jeśli występuje wykonanie usługi???

Oczywiście, są przypadki, że wróżka sama, w ramach promocji swojej osoby, udziela darmowych odpowiedzi. I jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale kiedy udajesz się do wróżki, zdajesz pytanie, dlaczego oczekujesz, że odpowiedź otrzymasz darmowo? Czy bułki w sklepie rozdają „za darmo”? Czy fryzjerka w swoim salonie wykonuje strzyżenie, modelowanie i wszystkie inne zabiegi darmowo??? Czy Ty pracujesz za darmo? A jeśli nie to czy byś pracował?

Możecie u mnie uzyskać darmową odpowiedź, jest do tego przeznaczona osobna zakładka w menu i nazywa się „DARMOWE WRÓŻBY”. Wydaje się to być oczywiste, że wszelkie inne pytanie są wyceniane indywidualnie i macie podane warunki otrzymania odpowiedzi.

Wróżę za darmo, owszem, na swoim profilu na facebooku i w określonym przeze mnie czasie. Chcesz darmowej wróżby? Obserwuj profil, bierz udział w losowaniach a może wtedy to właśnie dla Ciebie zostanie udzielona odpowiedź.

https://www.facebook.com/irmalia.wrozka

Czasami wróżę za SMS na fundację pomocy potrzebującym, to 5 PLN a otrzymujesz pełną kilkustronnicową analizę. Czy to wysoka cena za pomoc potrzebującym a jednocześnie otrzymanie odpowiedzi na nurtujące pytanie? Uważam, że nie.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

1 Komentarz

Spokojnydomek · Marzec 23, 2019 o 9:13 pm

Niedługo to wszystko będzie musiało być za darmo. Przecież to oczywiste, że usługa wróżbiarska jest płatna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − 3 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)