Buławy opisują ducha, ruch i działanie. Kiedy pojawiają się w rozkładzie oznacza to że należy zacząć działać. Odpowiada im żywioł OGNIA.

Kielichy opisują emocje i relacje emocjonalne, uczuciowe. Kiedy się pojawiają oznacza to, że trzeba kierować się intuicją. Odpowiada im żywioł WODY.

Miecze opisują myśli i stan umysłu. Kiedy widzisz je w rozkładzie oznacza to, że należy przemyśleć sprawę i ułożyć plan. Odpowiada im POWIETRZE.

Monety opisują świat materialny, ciało i finanse. Kiedy się pojawiają mówią aby kierować się zdrowym rozsądkiem. Odpowiada im WODA.

Podobne wpisy

Trzy największe początkowe błędy w nauce tarota... Słuchałam niedawno bardzo fajnego nagrania na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=WltOl0blgKYGdzie autorka porusza moim zdaniem niezwykle ci...
Niewierność w tarocie Czyli lekcja o kartach, które mogą zapowiadać, że ktoś nas oszukuje i nie jest z nami szczery.Oto krótkie zestawienie takich właśnie kart, z info...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???