Kiedy Czakra Korzenia odpowiadała za nasze uziemienie, sprawy materialne, zdrowie, druga po niej, Czakra Sakralna, odpowiada za przyjemność, zmysłowość, odczuwanie.

Poniżej rozkład tarota, który pozwoli Ci zdiagnozować stan Czakry Sakralnej. W następnym wpisie kilka wskazówek jak poprawić jej funkcjonowanie i odblokować energię 🙂

Przykładowy rozkład tarota odnośnie stanu czakry sakralnej

W chwili obecnej czakra sakralna przedstawia zbyt silny poziom emocji i pasji. Nie zostały zaspokojone wewnętrzne potrzeby stabilizacji i oparcia w tradycji. Po prostu brak silnego autorytetu i poczucia bezpieczeństwa.  Osoba dla której sporządzono jest rozkład jest zbyt emocjonalna.

U osoby widać wyraźnie zawieszenie się w przeszłości i patrzenie na świat trochę z niekoniecznie dobrej perspektywy – być może osoba rozpamiętuje za bardzo przeszłość i sytuacje które ją spotkały a co za tym idzie: nie doznaje spokoju.

Osoba powinna uwierzyć bardziej w swoje możliwości i  to że ciężki okres jest już za nią. Jej marzenia teraz mogą jak najbardziej się spełniać i powinna nie tracić nadziei i zdecydowanie wierzyć w swoje siły.

Rezultat działań czakra sakralna pokazany jest w karcie cesarzowej oznacza to że osoba będzie czuła się bardzo stabilnie i będzie czuła się również bardzo kobieca (a rozkład sporządzony jest dla kobiety).  Cesarzowa jako matka i uosobienie płodności wskazuje na to że czakra będzie funkcjonowała w taki sposób w jaki powinna.

Podobne wpisy

Czakra splotu słonecznego rozkład tarota do analiz... Kolejny tydzień analizy i pracy z czakrami. Teraz czakra trzecia, czyli splotu słonecznego odpowiedzialna za emocjonalność i naszą stabilność.Dzi...
Czakra gardła – rozkład tarota Powyżej rozkład pomagający w analizie problemów związanych z czarką gardła. W następnym wpisie, za kilka dni, sposoby na zbalansowanie i poprawienie ...
Czakra sakralna, wzmacnianie Kamienie i biżuteriaUOto główne kamienie lecznicze czakry Sakralnej, które warto znaleźć:Kalcyt pomarańczowy: Kolor czakry sakralnej jest pom...
Czakra Serca – wzmacnianie Eksperci postrzegają czakrę serca jako rodzaj pomostu między myślą, emocjami i duchowością , co oznacza, że ​​czakra Anahata lub serce jest...
Czakra Serca – rozkład tarota Powyższy rozkład pozwoli na szybką analizę stanu Czakry Serca. A jej uzdrowienie i praca nad nią już niedługo, w następnym wpisie.

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???