Kiedy Czakra Korzenia odpowiadała za nasze uziemienie, sprawy materialne, zdrowie, druga po niej, Czakra Sakralna, odpowiada za przyjemność, zmysłowość, odczuwanie.

Poniżej rozkład tarota, który pozwoli Ci zdiagnozować stan Czakry Sakralnej. W następnym wpisie kilka wskazówek jak poprawić jej funkcjonowanie i odblokować energię 🙂

Przykładowy rozkład tarota odnośnie stanu czakry sakralnej

W chwili obecnej czakra sakralna przedstawia zbyt silny poziom emocji i pasji. Nie zostały zaspokojone wewnętrzne potrzeby stabilizacji i oparcia w tradycji. Po prostu brak silnego autorytetu i poczucia bezpieczeństwa.  Osoba dla której sporządzono jest rozkład jest zbyt emocjonalna.

U osoby widać wyraźnie zawieszenie się w przeszłości i patrzenie na świat trochę z niekoniecznie dobrej perspektywy – być może osoba rozpamiętuje za bardzo przeszłość i sytuacje które ją spotkały a co za tym idzie: nie doznaje spokoju.

Osoba powinna uwierzyć bardziej w swoje możliwości i  to że ciężki okres jest już za nią. Jej marzenia teraz mogą jak najbardziej się spełniać i powinna nie tracić nadziei i zdecydowanie wierzyć w swoje siły.

Rezultat działań czakra sakralna pokazany jest w karcie cesarzowej oznacza to że osoba będzie czuła się bardzo stabilnie i będzie czuła się również bardzo kobieca (a rozkład sporządzony jest dla kobiety).  Cesarzowa jako matka i uosobienie płodności wskazuje na to że czakra będzie funkcjonowała w taki sposób w jaki powinna.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen + eleven =