Rozpoczynam właśnie cykl 7 tygodni pracy z czakrami i nad poprawą ich funkcjonowania i przepływu energii.

Jako pierwsza pod lupę wędruje czakra podstawy: podstawowa i odpowiedzialna za nasze poczucie bezpieczeństwa, witalność, karierę, zdrowie… To przez nią płynie energia wpływa do naszego ciała i jest ona pierwszą, najważniejszą czakrą powiązaną z żywiołem ziemi więc również naszym ciałem i przetrwaniem. Zaburzenia energii w tej czakrze mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu i pozostałych czakr!

Poniżej, dla zainteresowanych osób, rozkład tarota, który umożliwi analizę stanu naszej czakry podstawy oraz wskaże co należy robić aby poprawić jej funkcjonowanie.

Rozkład przetłumaczony ze strony https://escapingstars.wordpress.com/2014/05/09/606/

Kolor czakry: czerwony

Krótki przykład analizy powyższego rozkładu dla osoby pytającej:

Siła jako aktualny stan czakry przedstawia, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, może nawet czarka działa zbyt mocno bo kolejne karty sugerują lekkie jej unormowanie i zbalansowanie (np. poprzez cykliczne zmiany, pracę z nią w momencie kiedy czujemy osłabienie, wprowadzenie dodatkowych bodźców i odejmowanie ich w odpowiednim momencie – o pracy z czakrą będzie następny wpis). Rycerz Kielichów sugerujący ograniczenia, może mówić o zmniejszeniu emocjonalności, panowaniu nad nią (to bowiem Rycerz, który lubi pojawiać się i znikać). Czakra ta jednak nie wymaga naszej zbytniej ingerencji ponieważ sama w sobie jest silna i funkcjonuje prawidłowo co również będzie miało miejsce w przyszłości.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

1 Komentarz

Mad · 10 lutego, 2019 o 2:19 pm

O, bardzo ciekawy rozkład, na pewno go wykonam! Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − 6 =