Rozpoczynam właśnie cykl 7 tygodni pracy z czakrami i nad poprawą ich funkcjonowania i przepływu energii.

Jako pierwsza pod lupę wędruje czakra podstawy: podstawowa i odpowiedzialna za nasze poczucie bezpieczeństwa, witalność, karierę, zdrowie… To przez nią płynie energia wpływa do naszego ciała i jest ona pierwszą, najważniejszą czakrą powiązaną z żywiołem ziemi więc również naszym ciałem i przetrwaniem. Zaburzenia energii w tej czakrze mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu i pozostałych czakr!

Poniżej, dla zainteresowanych osób, rozkład tarota, który umożliwi analizę stanu naszej czakry podstawy oraz wskaże co należy robić aby poprawić jej funkcjonowanie.

Rozkład przetłumaczony ze strony https://escapingstars.wordpress.com/2014/05/09/606/

Kolor czakry: czerwony

Krótki przykład analizy powyższego rozkładu dla osoby pytającej:

Siła jako aktualny stan czakry przedstawia, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, może nawet czarka działa zbyt mocno bo kolejne karty sugerują lekkie jej unormowanie i zbalansowanie (np. poprzez cykliczne zmiany, pracę z nią w momencie kiedy czujemy osłabienie, wprowadzenie dodatkowych bodźców i odejmowanie ich w odpowiednim momencie – o pracy z czakrą będzie następny wpis). Rycerz Kielichów sugerujący ograniczenia, może mówić o zmniejszeniu emocjonalności, panowaniu nad nią (to bowiem Rycerz, który lubi pojawiać się i znikać). Czakra ta jednak nie wymaga naszej zbytniej ingerencji ponieważ sama w sobie jest silna i funkcjonuje prawidłowo co również będzie miało miejsce w przyszłości.

Podobne wpisy

Czakra Serca – rozkład tarota Powyższy rozkład pozwoli na szybką analizę stanu Czakry Serca. A jej uzdrowienie i praca nad nią już niedługo, w następnym wpisie.
Czakra sakralna, wzmacnianie Kamienie i biżuteriaUOto główne kamienie lecznicze czakry Sakralnej, które warto znaleźć:Kalcyt pomarańczowy: Kolor czakry sakralnej jest pom...
Czakra gardła – rozkład tarota Powyżej rozkład pomagający w analizie problemów związanych z czarką gardła. W następnym wpisie, za kilka dni, sposoby na zbalansowanie i poprawienie ...
Praca z czakrą podstawy W jaki sposób pracować z czakrą podstawy, jak ją wzmocnić, uregulować jej działanie i przepływ energii? Oto 4 podpowiedzi:1.Kamienie i biżuteria ...
Czakra splotu słonecznego rozkład tarota do analiz... Kolejny tydzień analizy i pracy z czakrami. Teraz czakra trzecia, czyli splotu słonecznego odpowiedzialna za emocjonalność i naszą stabilność.Dzi...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

1 Komentarz

Mad · Luty 10, 2019 o 2:19 pm

O, bardzo ciekawy rozkład, na pewno go wykonam! Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???