Działam wciąż w mocnym postanowieniu pracowania w danym miesiącu z określonymi taliami. Wychodzi mi to oczywiście lepiej i gorzej, bo są talie, które doskonale nadają się do medytacji, oraz takie, które świetnie sprawdzają się pod względem odczytów wróżebnych 🙂 często więc od medytacji przechodzę do wróżby aby ponownie wrócić do medytowania.

I tak top taliami w miesiącu Styczniu roku 2019 były:

1.Ostara tarot o której pisałam tutaj

Ona wciąż zachwyca mnie swoją stylistyką, jakością wykonania, srebrzonymi brzegami no i obrazami, które tak bardzo przypadły mi do gustu.

2. Prisma Visions tarot – którą opisałam tutaj

Również wykonanie nieziemskie, srebrne brzegi, mocny papier i duży rozmiar tych kart sprawiają, że tasowanie czy odczytywanie ich w rozkładzie jest czystą przyjemnością.

3. Pre Raphaelite tarot – o nim było tutaj

Świeżynka w mojej kolekcji której tradycyjne obrazy sprawiają, że czyta się z niego jak z książki i wiem, że dzięki mojej recenzji i prezentacji kart co najmniej 4 osoby stały się ich posiadaczami 🙂

4. A na koniec talia, która pod koniec miesiąca idealnie spisywała się wróżebnie i to z niej powstało wiele z czytań, które otrzymaliście. Niezawodna, delikatna ale dosadna w przekazie talia Tarot Mucha (ją opisałam tutaj)

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 5 =