Zapraszam do wyboru kart na przyszły tydzień, w których znajdziesz przesłanie dla siebie.

Skup się, zamknij oczy i wybierz stosik 1, 2 lub 3.

Odkrycie kart i opis już w niedziele!

Update 03.02.2019 – ODPOWIEDZI!

Zestaw 1 – Zapowiada poważne zmiany w nadchodzącym tygodniu. To co do tej pory było stare, skostniałe i chyliło się ku upadkowi, dosłownie może rozpaść się na Twoich oczach o czym mówi karta Wieży, ale: najwyższy czas aby tak się stało, bo już za rogiem czeka na Ciebie coś nowego, mocnego i o silnej postawie. Możesz w tym tygodniu poczuć, że nie panujesz nad sytuacją i wszystko dzieje się niezależnie od Ciebie i tego co robisz. Pamiętaj, że pewne zmiany są konieczne i nieuniknione, poddaj się im a łagodniej przejdziesz przez ten proces. Karta wyroczni przypomina, że masz w sobie moc aby przetrwać burzę i zapanować nad nową sytuacją.

Zestaw 2 – Zapowiada ciekaw i energiczny tydzień. Możesz nagle stać się osobą w centrum uwagi, na której skupią się oczy innych a ty… będziesz czuć się jak ryba w wodzie, bo wcale nie będzie przeszkadzało ci ich zainteresowanie. Możesz chcieć dokonywać działań, których byś się po sobie nie spodziewała i dodatkowo towarzyszyć będzie ci pozytywna pewność siebie. Karta wyroczni wskazuje aby korzystać z tego stanu i pielęgnować go w sobie bo będzie niósł wiele owocnych pomysłów. Miej odwagę na urzeczywistnianie tego co zrodzi się w Twojej głowie i pozwól sobie na to aby czuć się dobrze otrzymując komplementy od innych.

Zestaw 3 – Piękne przesłanie mówiące o tym, że w najbliższym tygodniu będziesz czuć się wspaniale i niczego nie powinno ci brakować. Fajne chwile spędzone z rodziną, finanse, którymi nie będziesz się martwić i nowe perspektywy – to wszystko może pojawić się już w najbliższych dniach. Korzystaj z tego czasu, snuj plany wraz z określeniem czasu ich realizacji, bo będziesz wpadać na dobre i obiecujące pomysły. Możliwe, że zechcesz zrobić domowe zakupy, upiększyć swoje codzienne miejsce pracy czy odpczynku albo wraz z rodziną udacie się na całodzienną wycieczkę w jakieś piękne, wiekowe miejsce (wypad do muzeum? Czemu nie!). Wyrocznia zapowiada czas zmian, które będą dla ciebie pomyślne.

Podobne wpisy

Metody losowania kart Losowanie kart tarota, klasycznych, lenormand, czy jakich kolwiek innych, nie muszą być monotonne i jednakowe. Przy losowaniu również możemy poekspery...
Wybierz kartę przesłania na następny tydzień Poniżej do wyboru 3 stosiki: idąc od lewej 1, 2 lub 3. Zamknij oczy, skup się i wybierz jeden z nich. Odkrycie kart już w niedzielę!Update! 2...
3 rozkłady walentynkowe tarota Mamy luty, a w lutym wielu z nas świętuje Walentynki. Chociaż w tradycji słowiańskiej mamy swoje piękne święta, które są ich odpowiednikiem (21-22 cz...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???