• Kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, a nie chcesz robić całego rozkładu lub nie masz na to czasu, potasuj karty i znajdź wśród nich Koło Fortuny. Zwróć uwagę na kartę, która je poprzedza oraz na tą zaraz po nim. Te dwie karty dadzą ci podpowiedź jak rozwiązać problem.
  •  Aby przyciągnąć do siebie pieniądze: Potasuj karty i wyciągnij: pierwszą, piątą, dziesiątą, dwudziestą i pięćdziesiątą kartę. Odczytaj z nich wskazówkę dla siebie.
  • Aby znaleźć rozwiązanie partnerskiego konfliktu: potasuj karty i znajdź kartę Kochanków. Karty po obu jej stronach dadzą radę jak zażegnać konflikt. 
  • Jeśli jesteś w melancholijnym nastroju i ogarnia cię smutek, a nie chcesz w tym trwać: potasuj karty i odszukaj Księżyc oraz Słońce. Wszystkie karty pomiędzy nimi to informacje w jaki sposób możesz poradzić sobie ze swoim stanem.
  • Szybki wgląd w przyszłość? Potasuj karty i znajdź tą która najbliższa jest np. twojemu znaku zodiaku, lub niech to będzie sygnifikator sytuacji o której chcesz się dowiedzieć. Kolejna karta za nią mówi o najbliższych wydarzeniach.
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

1 Komentarz

Gosia · 4 marca, 2019 o 1:07 pm

Tarotowe triki, super pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + eight =