• Kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, a nie chcesz robić całego rozkładu lub nie masz na to czasu, potasuj karty i znajdź wśród nich Koło Fortuny. Zwróć uwagę na kartę, która je poprzedza oraz na tą zaraz po nim. Te dwie karty dadzą ci podpowiedź jak rozwiązać problem.
  •  Aby przyciągnąć do siebie pieniądze: Potasuj karty i wyciągnij: pierwszą, piątą, dziesiątą, dwudziestą i pięćdziesiątą kartę. Odczytaj z nich wskazówkę dla siebie.
  • Aby znaleźć rozwiązanie partnerskiego konfliktu: potasuj karty i znajdź kartę Kochanków. Karty po obu jej stronach dadzą radę jak zażegnać konflikt. 
  • Jeśli jesteś w melancholijnym nastroju i ogarnia cię smutek, a nie chcesz w tym trwać: potasuj karty i odszukaj Księżyc oraz Słońce. Wszystkie karty pomiędzy nimi to informacje w jaki sposób możesz poradzić sobie ze swoim stanem.
  • Szybki wgląd w przyszłość? Potasuj karty i znajdź tą która najbliższa jest np. twojemu znaku zodiaku, lub niech to będzie sygnifikator sytuacji o której chcesz się dowiedzieć. Kolejna karta za nią mówi o najbliższych wydarzeniach.

Podobne wpisy

Czytanie tarot tygodniowe 14.01-20.01 Jakie energie będą towarzyszyły nam w tym tygodniu? Co mamy pielęgnować a co zostawić? Zapraszam do przeczytania!Tydzień zapowiada się bardzo mar...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

1 Komentarz

Gosia · Marzec 4, 2019 o 1:07 pm

Tarotowe triki, super pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???