Irmalia, czyli Irka z południa – wróżka, tarocistka online

… Pozwól pokazać sobie przyszłość …

  • Kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, a nie chcesz robić całego rozkładu lub nie masz na to czasu, potasuj karty i znajdź wśród nich Koło Fortuny. Zwróć uwagę na kartę, która je poprzedza oraz na tą zaraz po nim. Te dwie karty dadzą ci podpowiedź jak rozwiązać problem.
  •  Aby przyciągnąć do siebie pieniądze: Potasuj karty i wyciągnij: pierwszą, piątą, dziesiątą, dwudziestą i pięćdziesiątą kartę. Odczytaj z nich wskazówkę dla siebie.
  • Aby znaleźć rozwiązanie partnerskiego konfliktu: potasuj karty i znajdź kartę Kochanków. Karty po obu jej stronach dadzą radę jak zażegnać konflikt. 
  • Jeśli jesteś w melancholijnym nastroju i ogarnia cię smutek, a nie chcesz w tym trwać: potasuj karty i odszukaj Księżyc oraz Słońce. Wszystkie karty pomiędzy nimi to informacje w jaki sposób możesz poradzić sobie ze swoim stanem.
  • Szybki wgląd w przyszłość? Potasuj karty i znajdź tą która najbliższa jest np. twojemu znaku zodiaku, lub niech to będzie sygnifikator sytuacji o której chcesz się dowiedzieć. Kolejna karta za nią mówi o najbliższych wydarzeniach.

Podobne wpisy

Czytanie tarot tygodniowe 14.01-20.01 Jakie energie będą towarzyszyły nam w tym tygodniu? Co mamy pielęgnować a co zostawić? Zapraszam do przeczytania! Tydzień zapowiada się bardzo mar...

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką.... Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało! irmalia@wrozka.info.pl

One thought on “Tarot Tricks czyli triki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Już tutaj możesz do mnie napisać.

Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji.


Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Viceversa Tarot recenzja i opis

Tarot Viceversa to jedna z najbardziej znanych talii, głównie z uwagi na tą innowacyjność: karyt są bowiem dwustronne. I nie...

Zamknij