Ponieważ wielkimi krokami zbliża się nowy rok, warto abyśmy pomyśleli nad stworzeniem swojej Mapy Marzeń. 

Poniżej kilka przydatnych informacji, które będą dla Was pomocne. Do dzieła!

Etap 1

Zbieramy potrzebne materiały, jeśli ktoś chce aby jego mapa marzeń miała dodatkową grafikę, zdjęcia, naklejki i ozdoby. Ja posłużę się zapewne jakimś magazynem kobiecym, bo w mojej mapie będą i marzenia związane z wyglądem, i podróżami, ale też takie dotyczące np. aranżacji wnętrz.  Oczywiście, można obejść się zupełnie bez grafik, i zrobić minimalistyczną mapę – to wszystko zależy od Was !

Etap 2

Spisujemy swoje marzenia w brudnopisie. Pamiętajcie, to marzenia, a nie cele, więc piszcie wszystko, nawet to co wydawałoby się Wam kompletnie nie realne do spełnienia. Jeśli nie wiecie jak posegregować sobie obszary, w których chcielibyście realizować marzenia, to poniżej taki krótki podział:

1. Finanse

2. Kariera

3. Związki

4. Rodzina

5. Zdrowie

6. Dzieci

7. Wiedza, nauka, podróże

8. Ludzie, przyjaciele

Oczywiście to tylko podpowiedź, sami wiecie w jakich obszarach mieszczą się Wasze marzenia.Po przygotowaniu takiej wstępnej listy nie pozostaje nam nic innego jak czekać na odpowiedni moment (np. Sylwester, koniec roku) i zacząć tworzyć swoją mapę marzeń.

Etap 3

W dwóch poprzednich etapach przygotowywaliśmy się do tworzenia naszej mapy marzeń, a teraz postaram się wszystko podsumować i dać ogólne wskazówki co do jej wykonania. Najlepszym momentem jest zmiana roku numerologicznego ale również taką mapę możecie wykonać na swoje urodziny, na nowy rok itp.

Mówi się, że mapa powinna być skończona do 48h od jej rozpoczęcia.

🙂 Jak tworzyć samą mapę?

Tutaj jest ogromna dowolność: możecie napisać ją na zwykłej kartce papieru z zeszytu, możecie na bloku, możecie na jakiejś większej tablicy, do której po prostu przyczepicie grafiki, które będą przedstawiały Wasze marzenia. Naprawdę jest tutaj dowolność więc do boju kreatywność. Ja swoją zrobię np. na tekturze i do niej przykleję odpowiednie obrazu czy też słowa.

Generalnie dobrze, żeby w centrum znajdowała się jakaś Wasza podobizna lub np. imię. Dookoła „siebie” spisujecie, przyklejacie swoje marzenia i wizualizujecie sobie jak się spełniają. Mapę możecie schować lub też np. sobie powiesić aby mocniej działała na Waszą podświadomość i ułatwiała jednocześnie realizacje tych marzeń.

Za pół roku zróbcie analizę: co się spełniło? Jak do tego doszło? Co się działo w Waszym życiu i czy sporządzenie mapy przyczyniło się do jakiś zmian? A jeśli tak to jakich?

Pokażecie swoje mapy marzeń?

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/06/10/poprzednie-wcielenia-tarot/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 17 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)