Zillich Tarot to piękna i zgrabna talia niemieckiej autorki Christine Zillich.

Dlaczego zgrabna? Bo jest mała, a dodatkowo przychodzi do nas w blaszanym pudełeczku, więc idealnie nadaje się do zabrania ze sobą w podróż.

To co mnie ujęło to obrazy wykonane techniką akwareli – malarstwo ogólnie ostatnio bardzo mnie rajcuje, a właśnie jeszcze karty tarota tak pięknie namalowane jak te, sprawiają, że czuje sztukę jeszcze bliżej.

Coż można powiedzieć o samej talii? Wyraźnie wzorowana jest na talii Crowleya, ponieważ mamy nawet takie same nazewnictwa kart. Dodatkowo karty Siły i Sprawiedliwości są sklasyfikowane właśnie tak jak w talii crowleyowskiej czyli Siła jest 11, a sprawiedliwość 8.

Karty są, tak jak wspomniałam, mniejsze ale nie myślcie, że są kompletnie małe. Moim zdaniem są zupełnie w “sam raz” właśnie do zabrania ze sobą.

Wraz z talią standardowo otrzymujemy małą książeczkę w różnych językach (polskiego brak) i nie pozostaje nam nic innego jak zaczynać pracę z talią 🙂

Zobaczcie na poniższe zdjęcia, jest piękna prawda?


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

4 Komentarze

Mad · Listopad 9, 2018 o 8:51 am

Piękna jest, właśnie na nią czekam 🙂

  admin · Listopad 9, 2018 o 9:15 am

  Super ! Napisz jak Ci sie z nia pracuje. To naprawde wyjątkowa talia i te obrazy…… 🙂

   Mad · Listopad 29, 2018 o 8:45 am

   Jest cudowna, taka świetlista. Jeszcze z nią nie pracuję, poznajemy się… ale czuję, że już lada dzień zadam jej pierwsze pytanie 🙂

    admin · Listopad 29, 2018 o 9:11 am

    Świetnie, prawda że te obrazy są takie piękne pomimo tego, że proste? Ja kocham akwarele i one tak dobrze pasują do tych kart 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???