Standardowo 6 kielichów kojarzone jest ze wspomnieniami, dzieciństwem, przeszłością i nostalgicznymi powrotami do niej. Na taliach często pokazywana jest dwójka dzieci, zabawa w piaskownicy czy też spotkania dawno nie widzianych osób.

W tej talii mamy drzewo…. Hm…. Fajne drzewo, bo takie, które widzimy w dwóch jego odsłonach: wierzch i to co jest pod powierzchnią. A pod nią: plątanina kolorowych korzeni, które sięgają głęboko w ziemie i dodatkowo są bujnie rozrośnięte. Nad powierzchnią korona drzewa i tło w poprzeczne paski są czarno białe co jeszcze bardziej uwydatnia te nasze poplątane, kolorowe korzenie. Korzenie – no właśnie. Są one dla mnie nawiązaniem do wielu aspektów naszego życia: raz że do przeszłości, czyli tak jak mówi o tym karta 6 kielichów, dwa, do tego w jaki sposób zostaliśmy ukształtowani przez otoczenie ale również i przez samych siebie. Te korzenie są podstawą z której wyrastamy my, właśnie to drzewo na powierzchni. Każdy z nas jest złożoną osobowością, kimś z masą doświadczeń, które zdobywamy każdego dnia. Niektóre z nich są tak silne, że tworzą nierozerwalne, splątane korzenie będące z nami już do końca życia. Kolory widoczne pod ziemią to właśnie te doświadczenia, jasne, ciemne, niebieskie, zielone – cały przegląd i spektrum.

O czym mówi mi ta karta w kontekście rozkładu? Mówi mi o potrzebie zastanowienia się nad tym co mnie ukształtowało do tej pory i co będzie kształtować dalej. Gdzie jestem teraz, dlaczego, co na to wpłynęło, kto? Jestem drzewem, które wyrosło dzięki doświadczeniom i przeżyciom. Pokazuje coś na zewnątrz a jednocześnie we mnie, pod tą symboliczną ziemią jak na karcie, wiją się niezliczone źródła tego kim teraz jestem i kim się stałam.

To taka karta mówiąca również o otoczeniu: pamiętaj, że każdy człowiek, pod tym co pokazuje na zewnątrz, składa się jednocześnie z tego samego co Ty: wspomnienia, przeżycia, ból, radość, łzy, doświadczenia…. Czasami warto pomyśleć nad tym co musiało się z nim stać tam głęboko, że pokazuje na zewnątrz właśnie taki a nie inny obraz siebie.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 2 =

W dniach od 14.12 do 21.12 PROMOCJA na rozkład

"Wyrocznia losu z kart cygańskich na 2020 rok"!

Rozkład ten będzie doskonały dla osób, które konkretnie chcą wiedzieć co może przynieść im nadchodzący rok. Porusza wszystkie sfery życia:

 • wpływy z przeszłości
 • aktualną sytuację
 • uczucia
 • praca
 • finanse i inwestycje
 • przyjaciół - na co możesz liczyć z ich strony
 • wrogów - czego należy się strzec
 • sukcesy, które możesz osiągnąć w przeciągu roku
 • sytuacja rodzinna
 • zdrowie
 • + dodatkowo przesłanie na przyszłość (karty cygańskie i karty wyroczni)

Promocyjna cena do 21 grudnia to 70 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)