Tarot DE LA NUIT to jedna z najnowszych talii wydawnictwa Lo Scarabeo która trafiła na nasz rynek.

Początkowo byłam nieco sceptyczna, bo jednak tak fantastyczne klimaty i ciemność na kartach sprawiały, że bałam się iż odczyty moje będą zbyt mroczne i pesymistyczne. Nic bardziej mylnego. Dodam, że do zakupu talii skłoniła mnie również seria książek, ktore obecnie czytam zdecydowanie obsadzona w klimatach widocznych na kartach: Dwór Cierni i Róż  Sarah J. Maas  Ten kto czytał na pewno będzie wiedział, ktorzy bohaterowie mogą być przedstawieni na karcie kochanków 😀

W każdym razie talia zakupiona a mój zachwyt samą mnie zdziwił bo:

 1. Po pierwsze grafika – perfekcja w wykonaniu, a ja jestem na graficzne aspekty mocno wyczulona. Tutaj nie mogę się przyczepić, grafik zrobił dobrą robotę i widać to na każdej karcie. Wszystkie jest ze sobą dopracowane i spojone, same obrazy są piękne, naprawdę piękne i bardzo bardzo klimatyczne
 2. Papier – jest dobry. Nie są to bardzo mocne i sztywne karty, ale nie gną się również przy pierwszym dotknięciu. Tył bardzo gustowny, ładnie wykonane, ciemne. 
 3. Opakowanie mocne, tekturowe, w sam raz do walizki. To kolejne z tych opakowań, w których spokojnie można karty przechowywać bez obawy o ich zniszczenie. Porządna, trwarda, sztywna tektura

Zasadniczo to kolejna talia nie dla początkujących, bo ciężko na niektórych kartach dopatrywać się Rider Waitowskich kanonów i symboliki. Ale uznałam, że talia pięknie odpowiada w pytaniach o miłość, przyjaźń, relacje duchowe. Już dawno nie miałam tak cudownych i jasnych odczytów jak właśnie z tej talii. Może to za sprawą jej magicznych obrazów, może i tych postaci, które swoja postawą i wyglądem od razu wskazują na konkretne odpowiedzi kart. Faktem jest, że jestem pod wrażeniem i jestem również zaskoczona, bo nie spodziewałam się aż tak dużego połączenia i zrozumienia z tą talią.

Dla wszystkich lubiących się w gotyckich klimatach, pięknych tajemniczych miejscach, kolorach ciemności, czerwieni i purupry… Dla wszystkich chcących doznać wspaniałych wrażeń estetycznych i zaciekawionych czy i u nich rozwinie się ta tajemnicza więź z talią: POLECAM !

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 7 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

 • Co myśli partner
 • Co do Ciebie czuje
 • Jak dalej widzi Waszą relację
 • Jakie ma plany
 • Co ukrywa
 • Co jest między Wami
 • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
 • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
 • Co można zrobić aby związek poprawić
 • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)