A dzisiaj ciekawostka, która przyszła mi do głowy podczas zastanawiania się nad kolejnym rozkładem dedykowanym – czyli takim, który tworze bezpośrednio pod dane pytanie czyli indywidualnie dla pytającego.

Pomyślałam, że najczęściej pytania otwarte zaczynamy od: jak, gdzie, kiedy, jaki itp itd.

I tutaj nagłe olśnienie: CZASOWNIKI 🙂 Przecież bazując na standardowych czasownikach, ba, i nie tylko, bo przecież pytania do rzeczowników czyli kto, co, kogo czego, z kim z czym itp itd, również się nadają, możemy tworzyć sobie dowolne dedykowane pytania do kart:

Jaki: jest, był, ma stosunek, wyraża pogląd, ma wygląd itp.

Jaka: jest wskazówka, jest droga na przyszłość, była przyczyna itp.

Jakie: jest jego/jej marzenie, jest twoje marzenie, środki możesz podjąć, kroki zaniechać itp.

Gdzie: szukać pomocy, się spotkamy, będę czuć się najlepiej itp.

Kiedy: do tego dojdzie, go spotkam, wyjadę itp.

Zobaczcie ile możliwości prawda?

Zachęcam do tworzenia własnych rozkładów  i pytań w zależności od problemu i tego na co tak naprawdę szukamy odpowiedzi !

Podobne wpisy

Dobre pytanie kluczem do sukcesu ! Zadanie odpowiedniego pytania do kart tarota jest kluczem do otrzymania satysfakcjonującej i wyczerpującej odpowiedzi. Tarot lubi bowiem opowieści, lu...
Jak zadawać pytania do tarota Poniżej krótki filmik dla osób, które nie wiedzą jak formułować pytania do kart tarota .https://www.youtube.com/watch?v=leSbrM-I8tA

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało!irmalia@wrozka.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadać mi indywidualne pytanie?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje odnośnie warunków sporządzenia wróżby.

Przypominam, że odpowiedzi na indywidualne pytania są płatne i informację o cenie oraz czasie sporządzenia wróżby otrzymasz w mailu zwrotnym.