W dniu dzisiejszym dotarła do mnie wyczekiwana i dość rzadko spotykana talia Silver Era Tarot.

Znalazłam ją podczas oglądania youtube z rozkładami i różnymi mniej znanymi taliami i muszę przyznać, że jest warta grzechu. Jak zwykle zamówienie złożyłam na Bookdepistory i paczka dojechała w około 10 dni.

Cała talia jest monochromatyczna z pojedynczymi akcentami kolorów, co sprawia, że naprawdę wygląda to wyjątkowo dobrze. Styl w jakim stworzone są obrazy nawiązuje bezpośrednio do RW także wszystko jest pięknie czytelne i jasne. Co dodatkowo dodaje talii smaczek to fakt, że ludzie na niej to prawdziwe, realne osoby, które specjalne na potrzeby talii wzięły udział w sesji zdjeciowej.

Poniżej kilka fotek obrazujących karty:

Talia przychodzi w mocnym tekturowym pudełku wraz z małą książeczką aczkolwiek bardzo ładnie wykonaną, na kredowym papierze. Pudełko samo w sobie może spokojnie służyć do przechowywania kart.

Karty są stosunkowo grube i mocne, myślę, że nie będzie tutaj problemu ze ścieraniem. Wielkość jest standardowa jak dla talii tarota i wynosi 7,3 na 11,3 cm.

Całość jest bardzo porządnie zrobiona chociaż całości dopełniałyby zdobione boki, których tutaj jednak brakuje.

Powiem tak: polecam tą talie z uwagi na to, że jest inna i zarazem bardzo piękna. Zobaczcie jak wspaniale karty wyglądają razem:

Kolejny raz jestem zachwycona i zadowolona z tego, że mogłam znaleźć tak fajny i piękny produkt.


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało!irmalia@wrozka.info.pl

1 Komentarz

Irena · Sierpień 13, 2018 o 1:17 pm

Piękna i bardzo wymowna, poprostu cudna …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadać mi indywidualne pytanie?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje odnośnie warunków sporządzenia wróżby.

Przypominam, że odpowiedzi na indywidualne pytania są płatne i informację o cenie oraz czasie sporządzenia wróżby otrzymasz w mailu zwrotnym.