Wczoraj otrzymałam długo wyczekiwaną przesyłkę z UK wraz z talią The Everyday Enchantment Tarot. Ponieważ dawno na blogu nie było recenzji talii, tak oto już dzisiaj spieszę z opisem tej wyjątkowej i pięknej talii kart.

Całość przychodzi w mocnym, dość sporym pudełku wraz z pokaźną książką. Same karty są duże, trzeba przyznać, że osoba z małymi dłońmi może mieć problem z ich tasowaniem, zostaje  wtedy opcja przekładania. Papier jest mocny i sztywny, opakowanie również jest bardzo solidne, a książka, jak na takie które dołanczane są do talii, to uważam, że zawiera dużo ciekawych treści. Wszystko jest w języku angielskim, nie mam spolszczenia tej talii.

Same karty to feria barw, obrazów i niesamowitego przesłania. Są piękne, bardzo mocno intuicyjne, każdy, kto nawet nie miał do czynienia z tarotem, szybko zorientuje się w ich symbolice. Uważam, że będą doskonałe do pracy dla osób początkujących chociaż niektóre z nich mają troszke inną symbolikę niż standardowa talia RW (np 2 buław).

Ta talia na pewno jest ciepła i jasna, nie wzbudza obaw. Nasycenie współczesnymi obrazami sprawia, że jest nam jakby bliższa, taka bardziej swojska i zrozumiała. Jest ona zdecydowanie bardzo intuicyjna i moim zdaniem będzie się z nią bardzo dobrze pracowało.


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???