Od czasu do czasu warto zrobić przegląd talii. Moje posiadają już dwa miejsca, z których zapewne w niedługim czasie zrobią się trzy, z uwagi na to, że talii przybywa.

Postanowiłam zrobić dzisiaj porządek wśród talii z salonu i wybrać te talie, z którymi do tej pory albo nie pracowałam, albo z uwagi na “coś” nasza praca nie ukladała się fajnie.

Talie na powyższym zdjęciu to idąc od lewej:

Steam Punk tarot

Tarot Mucha

Kipper

The Fountain Tarot

Animal Totem Tarot

Hologramowy Rider Waite

Wild Unknown Tarot

W czarnym woreczku z kryształem Osho Zen Tarot

Karty runiczne

Tarot Arcanum

The Book of Shadows vol 1

Runy

W woreczku z pentagramem Thot Tarot

The Shadowscape Tarot

Wyrocznia Sacred Rebels oracle

Jak widać torchę tych talii jest, pozostała część gości w szufladzie w sypialni. Z powyższego zestawu wybrałam na najbliższe tygodnie dwie talie, z którymi wcześniej jakoś nie było mi po drodze. Padło na Book of Shadows oraz na Shadowscape Tarot. Obie talie mam już od jakiegoś czasu. Leżały sobie spokojnie w szafce. Book of Shadows chciałam nawet sprzedać, ale nigdy nie trafiłam na kupca, który nie chciałby tej talli za grosze – a przecież instytucją charytarywną nie jestem.

Zaczynam więc od dzisiaj projekt poznawania i przyswajania wiedzy zawartej w The Book of Shadows oraz do kontempolowania tych cudownych i wielowymiarowych informacji, które zawarte są w Shadowscape Tarot 🙂

 

 


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???