Pisałam już co nieco o tej talii w zestawieniu Top 5 najczęściej używanych przeze mnie talii tego półrocza. Pora na jej bliższe opisanie i zrecenzowanie.

Talia ta powstała jako hołd inspirowany sztuką Alfonsa Muchy. Możecie poczytać o tym artyście w internecie. Jego obrazy są bardzo charakterystyczne i kobiece. Przywołują bardzo pozytywne uczycia i moim zdaniem są bardzo ciepłe i “janse”.

Taka też jest ta talia tarota. To jedyna talia, którą do tej pory posiadam, która przedstawiałaby tak pięknego Diabła w postaci kobiety i który to nie budziłby strachu tylko mówił: działaj, to Twój czas. Właśnie tak w tej talii odczytuje tą kartę i ZAWSZE wypada mi ona w rozkładach właśnie po to aby taką informację przekazać kwerentowi.

Talia przychodzi w mocnym, tekturowym pudełku, które idealnie nadaje się do zapakowania w podróż – nasze karty będą w nim bezpieczne. Do tego jest jeszcze książeczka, ale powiem szczerze, że nawet jej nie przeczytałam.

Karty są z dość mocnego papieru, da się je spokojnie tasować, ale nie ma obawy, że możemy je pozaginać. Obrazy wzorowane są na talii RW więc jest to talia bardzo bardzo czytelna i intuicyjna. Można w niej czytać jak w książce, pięknie pobudza i pięknie pozwala na kompowanie ze sobą kart. Jest wyjątkowa pod tym względem a moc szczegółów pozwoli używać ją nawet w bardzo nietypowych pytaniach (jak np. gdzie coś zostało zgubione, gdzie może się znajdować itp).

Uważam, że to kolejna doskonała talia dla wszystkich, i tych początkujących i tych zaawansowanych. Każdy znajdzie z nią wspólny język, jestem o tym przekonana, bo te obrazy wprost emanują ciepłem i zapraszają do głębszej analizy i poznania. Polecam !

Podobne wpisy

Klimt Tarot – złoto i artyzm, to lubię Do niedawna nie byłam zwolenniczką, lub raczej nie miałam styczności z artystycznymi taliami. Nie lubiłam takich opartych na obrazach czy też dziełach...
Arcanum tarot, pierwsze wrażenia, recenzja Arcanum tarot to nowość na polskim rynku wydawniczym więc zdecydowanie musiałam sprawdzić czym jest i jak prezentuje się kolejne talia zaprojektowana ...
The book of shadows czyli Księga Cieni – tar... Do zakupienia tali "The book of shadows" vol 1. skusiła mnie niesamowita grafika tych kart. Co prawda, widziałam wtedy tylko wielkie arkana i pewnie w...
TOP 5 najczęściej używanych talii tego półrocza... Czas na małe podsumowanie najczęściej używanych przeze mnie talii tego półrocza. Muszę przyznać, że moje zbiory urosły do znacznych rozmiarów, jednakż...
Illuminati Tarot – recenzja i opinia z użyt... Oh..... Jakże się wzbraniałam przed tą talią... Ileż to razy oglądałam ją w internecie i ileż to razy mówiłam: no któż to mógł zrobić coś takiego.... ...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???