Każda dziedzina naszego życia może zostać wspierana radami tarota. Wystarczy tylko (lub aż) zadać mądre, przemyślane pytanie, takie, które pozwoli tarotowi na to, aby nam pomóc.

Pytania o zdrowie nie są wcale rzadkością, ale nie spotkałam się jeszcze ze strony kwerentów z pytaniem o to, jak pomóc sobie wrócić do sprawności fyzycznej np. po urazie, operacji, lub wszelkich innych problemach zdrowotnych. A tarot wspaniale i mądrze odpowiada również na takie tematy. Można użyć prostego rozkładu i szybko uzmysłowić sobie to, co możemy już wiedzieć, ale nie dopuszczamy tego do głosu.

Poniżej przykład takiego rozkładu na pytanie: jak przyśpieszyć powrót do zdrowia po złamaniu nogi:

Problem przedstawiony jest w karcie Rydwanu: chciałoby się szybko wrócić do pełnej sprawności, jednakże z przyczyn zdrowotnych nie jest to możliwe. Osoba czuje energię do działania, chciałaby już, aczkolwiek jest blokowana przez stan organizmu. Rydwan to działanie, to pójście na przód – po miesiącach unieruchomienia to normalne, że chce się biegać, skakać i szaleć, ale…. na to jeszcze za wcześnie o czym mówi karta Pazia Monet w tym co od nas niezależne. Paź monet to przede wszystkim uczeń, czyli ktoś kto stawia pierwsze kroki. Tarot wspaniale pokazał, że najpierw krok za krokiem, należy uczyć się od nowa chodzić. Robić małe postępy, bo tylko na to można sobie w obecnej chwili pozwolić. To co optymistyczne, to to, że Paź denarów, jak każda karta z dworu ziemskiego, stabilnie, lecz wolno, dąży do celu. Osoba nie ma wpływu na to, że odbywa się to drogą ponownej nauki chodzenia, ale może być pewna, że jest to droga słuszna i dobrze obrana, bo kroki Pazia Denarów zawsze stabilnie rokują na przyszłość.

To na co osba ma wpływ pokazane jest w karcie słońca. O czym może mówić ta karta jeśli chodzi o nasze pytanie? Ano słońce to życie, to wszystko co nas otacza, szczególnie świeże powietrze, przyroda, soczyste i zdrowe posiłki. Słońce daje energię, jest też źródłem witaminy D a witamina D, jak wiadomo, wzmacnia kości i poprawia kondycję szkieletu. Co można więc robić? Spędzać czas na powietrzu, spacerować, odżywiać się zdrowo świeżymi produktami, dbać o to, aby nasz organizm miał odpowiednią dawkę witamin i produktów pochodzenia naturalnego. Słońce to też ciepło, radość. Karta mówi tutaj również o nastawieniu pytającego do problemu i o rokowaniach: słońce jest jedną z najszczęśliwszych kart w tarocie, więc powrót do zdrowia jest kwestią tylko i wyłącznie czasu.

To co można robić pokazane jest w kacie 5 mieczy: standardowo odczytywanej negatywnie, ale pamiętać należy, że tarot jest WIELOWYMIAROWY, i w zależności od pytania przesłanie kart mamy czuć intuicyjnie bez względu na to, że karta ogólnie może mieć negatywne znaczenie. 5 mieczy to walka, bitwa, współpraca w dążeniu do zwycięztwa. A z kim? Ano z przeciwnikami. Albo: z otoczeniem. Kto bierze udział? Inni ludzie. Jaki więc wniosek? Aby powrócić do zdrowia potrzebna jest obecność innych ludzi. I to np. na wspólnych spacerach, i to ogólnie dla poprawy własnego samopoczucia, i to mogą być również osoby zaangażowane bezpośrednio w proces uzdrawiania czyli np. rehabilitanci (których możemy początkowo nie lubić z uwagi na to, że będą wyciskać z nas siódme poty). Osoba ma otaczać się ludźmi i bodźcami zewnętrznymi, ma być w ruchu w zakresie takich możliwości na jakie będzie mogła sobie w danej chwili pozwolić, ale: nie może spocząć na laurach. Ma działać.

W wyniku mamy kartę Króla Buław a on? Raz że mega sprawny, wysportowany, pełen pasji i werwy, seksowny, a dwa, że to osoba, która osiąga swój cel. Stosując się do rad tarota pytający osiągnie właśnie taki stan: Króla Buław.

Podobne wpisy

Rozkłady tarota na weekend Krótkie ale treściwe rozkłady tarota na weekend! Możesz za pomocą 3 kart sprawdzić jakie energie będą rządziły najbliższym weekendem, na czym się sk...
Rozkład do pracy z cieniem Cień, praca z cieniem, o co chodzi w tych pojęciach?Ano niejednokrotnie musimy zmierzyć się z pewnymi problemami, których powodem jesteśmy my sam...
Autorski rozkład na wyjaśnienie sytuacji czyli ana... Jak pewnie większość z nas wie, lub słyszała, lub widziała, nasza reprezentacia pięknie przegrała swój pierwszy mundialowy mecz. Jeśli pamiętacie lub ...
Tarot rozkład partnerski wraz z interpretacją Pani J pyta o Pana J – jak wygląda i jak będzie wyglądała w przyszłości ich relacja. Standardowy rozkład partnerski tarota z prognozą na przyszłość. P...
Jak TAROT może Ci pomóc Często początkujący tarociści, albo ogólnie, osoby interesujące się tarotem, zaczynające swoją przygodę, zastanawiają się w jaki sposób mogą wykorzyst...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???