Chciałabym dzisiaj zaprezentować film z przykładowym rozkładem, gdzie rokowanie kart jest niepomyślne. Jest to rozkład dla realnej osoby, która zadała pytanie o to jak do roku czasu ułoży się jej życie zawodowe i uczuciowe.

 

Wykorzystałam krzyż celtycki a na filmiku zobaczycie wyciągnięte karty.

 

Osoba potwierdziła obecną sytuacje i problemy rodzinne. Dodatkowo miała wcześniej robione inne rozkłady, przy których również karty pokazywały ostrzeżenia. Nie stosuje kart odwróconych jednak jak i w tym rozkładzie jak również w rozkładzie wcześniejszym dla tej osoby, pojawiły się DWIE karty odwrócone: tutaj księżyc a wcześniej 10 buław. Sprawdziłam w talii i tylko te 2 na 78 kart były w tej pozycji i zostały wybrane dla tej osoby.

Tak jak wspominam na końcu filmu i jak już nieraz tutaj pisałam: nie trudno jest zadać pytanie ale trudnością jest udźwigniecie odpowiedzi. Trzeba być gotowym nawet na te niepomyślne wróżby.

Ps. W nagraniu jest błąd jeśli chodzi o Rycerza z przeszłości: to oczywiście Rycerz Monet – nie mam jednak wprawy w edytowaniu takich filmików i naniesieniu tekstu – muszę się podszkolić 🙂

Podobne wpisy

Czytanie tarot tygodniowe 14.01-20.01 Jakie energie będą towarzyszyły nam w tym tygodniu? Co mamy pielęgnować a co zostawić? Zapraszam do przeczytania!Tydzień zapowiada się bardzo mar...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

1 Komentarz

Irena · Sierpień 21, 2018 o 11:29 am

Super interpretacja rozkładu <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???