Dawno dawno temu czyli tutaj i tutaj pisałam o pomyśle stworzenia własnej talii tarota. Pisałam również tutaj o tym, że część kart została wyprodukowana ale niestety wydruk od CEWE wyszedł krzywo, co zniechęciło mnie do dalszych prac.

JEDNAKŻE, dzięki wspaniałym osobom, które dopingowały mnie w tworzeniu talii i krzyczały aby się nie poddawać, mogę uroczyście ogłosić, że moja własna talia tarota została pomyślnie stworzona i obecnie czeka na wydruk.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć wszystkie karty zapraszam do filmiku:

Jest szansa, że talia trafi do sprzedaży. Na pewno będzie jej jeden egzemplarz na świecie czyli mój 🙂 jednakże wszystkie te osoby, które pomagały mi dobrym słowem i dopingiem, oraz te które już zgłosiły chęć nabycia talii, zostaną poinformowane w niedługim czasie czy będzie taka możliwość.

Uważam, że tak jak runy powinno się zrobić samemu z uwagi na wielką energetykę, tak też własna talia tarota to potężne narzędzie w naszych rękach.

Mam już pomysł na kolejną, zupełnie nietypową, jedyną w swoim rodzaju. Zachęcam również do komentarzy i opinii odnośnie tego co zobaczyliście na filmiku. A osoby zainteresowane ewentualnym zakupem zapraszam do kontaktu !

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

1 Komentarz

Irena · Lipiec 5, 2018 o 10:01 am

Jak tylko bedzie w sprzedaży napewno ja zamówię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + 19 =