Oh….. Jakże się wzbraniałam przed tą talią… Ileż to razy oglądałam ją w internecie i ileż to razy mówiłam: no któż to mógł zrobić coś takiego…. Ileż tutaj detali, kolorów, naciapciane i nieczytelne…. ALE! No właśnie, to ALE… Mam i kolejny raz zakochałam się w talii 🙂

Moje zdanie zmieniło się diametralnie kiedy to pewnego pięknego zdnia zaryzykowałam, kupiłam, wiedzona instynktem czy energią przeznaczenia? 🙂 Co prawda, to czego żałuje, to fakt, że nie wiedziałam o wersji specjalnej, bez czarnych ramek i z nałyszczanymi kartami, ale nie jest wykluczone, że wersję specjalną też dla siebie nabędę. Talia jest bowiem niezwykle, podkreślam, NIEZWYKLE, czytelna i pracuje się z nią jak z elementarzem, wszystko prostoj, jasno, czytelnie. Dawno nie miałam takich przyjemnych doświadczeń jak z tą talią pomimo tego, że przesycona jest szczegółami, które to wydawały mi się do tej pory zbęne.

Fenomenalnie wygląda na żywo w rozkładach, zdjęcia nie oddają jej piękna. Robi wrażenie trójwymiarowości, klienci również zachwyceni są jej kolorami i tym jak działa nawet na ich wyobraźnie. Widać tutaj dynamizm, kierunki, ruch, zawieszenie…. Mówi o wszystkim tym, o czym powinien mówić tarot.

Jeśli ktoś, jak ja, waha się odnośnie kupna tej talii, to uważam, że warto zaryzykować. Wybierzcie tą droższą wersję, będziecie na pewno zadowoleni, a wrażenia optyczne będą jeszcze bardziej spotęgowane 🙂

 

 

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 9 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)