Często początkujący tarociści spotykają się ze sformułowaniem, że aby jak najlepiej poznać przesłanie swojej talii, swoich kart, aby dobrze zrozumieć tarota, jednym z najlepszych ćwiczeń jest losowanie tzw. karty dnia (lub kart).

Rzeczywiście, zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100% bo nie ma lepszej nauki niż poznawanie na sobie tego, co pokazują nam poszczególne karty. Każdy tarocista ma bowiem indywidualny odbiór swoich talii i mówią one do niego specyficznym, wysoce osobistym, językiem. Dlatego też polecam dla uczących się codzienne poznawanie kart poprzez losowanie karty dnia.

Taka karta przede wszystkim ma nam pokazać, co niesie w swoim przesłaniu dla nas. O co dokładnie chodzi? Np.

  1. Karta Diabła dla mnie, w dniówce, pokazuje mi ogień, ciepło, oraz to, że np. mogę się poparzyć lub przypiec sweterek w kominku
  2. Karta 4 mieczy to leżenie, wiem, że będzie ciężki dzień, możliwe bóle głowy ale też popołudniowa wzmożona senność
  3. W karcie 9 mieczy najprawdopodobniej będę się czymś martwić albo…. złamie grzebień….
  4. Karta Sądu ostatecznego wybitnie pokazuje mi sensacje żołądkowe, które w danym dniu mnie nie ominą….

Przykłady można mnożyć.

Wasze karty również, poprzez losowanie karty dnia, pokażą Wam swoje dodatkowe, indywidualne dla was znaczenia. Warto ćwiczyć w ten sposób, aby szerzej poznać przekaz tarota i wzbogacić tym swoje doświadczenie i interpretacje.

Możeci wybrać jedną, dwie karty, lub po prostu robić krótkie dzienne rozkłady na najważniejsze dziedziny. Zobaczycie jak wspaniale karty łączą się ze sobą oraz jakie niespodziewane wyniki potrafią przedstawić. To bardzo cenna nauka, której nie otrzymacie z żadnej z książek 🙂

 

 

Podobne wpisy

Karty dnia ponownie, czyli podwójne przesłanie ! Post dla osób uczących się tarota i zdobywających doświadczenie w tzw. kartach dnia. Chciałabym Wam dzisiaj pokazać jakie dwie karty wylosowałam na d...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona!
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???