Zakupy taliowe nie kończą się nigdy, ponieważ świat tarota, świat talii, jest tak przepiękny, tak fascynujący i tak inspirujący, że nie mogę oprzeć się aby wciąż powiększać moją kolekcję.

Tym razem dotarła do mnie talia wyjątkowa, bajeczna, cudownie złożona i wymowna: Ostara Tarot.

Powiem tak: majstersztyk. Dopracowanie, wymowa, piękno, przesłanie – tutaj mamy to wszystko. Karty są grube, kolory żywe, obrazy wyjątkowe…… Boki kart są srebrzone, nadaje im to wyjątkowości i wytworności. Same obrazy są inne niż w standardowym tarocie jak RW, ale właśnie to wyjątkowość tej talii. Już nie mogę się doczekać pracy z nią. Postaram się wrzucić kilka najbliższych rozkładów, żeby pokazać w całej okazałości jej piękno.

Cała talia zapakowana jest w większe pudełko podzielone na dwie części. Putełko jest wytrzymałe, będzie nadawało się do przewożenia kart. Dodatkowo dołączona jest kolorowa książka, w której dowiemy się co kierowało autorkami przy tworzeniu obrazu danego arkanu.

Warto nabyć te karty, chociażby dlatego, aby móc poczuć ich wyjątkową energię i przekaz. Są przepiękne, polecam !

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 5 =