Wylosowałam dzisiaj tą kartę dla pewnej Pani. Myślę, że będzie ona dla niej pomocna i w zrozumieniu zdarzeń, które mają miejsce w jej życiu, jak również do umocnienia jej wiary w swoją wewnętrzną siłę.

Karta jest przepiękna. Kobieta na obrazie ma takie głębokie, mądre i pełne doświadczeń spojrzenie. Czuje się od niej moc i siłę, a znajomość życia i wiedza zawarte są w jej przepięknych oczach. Karta ma spokojne kolory, jest stonowana a jednocześnie daje poczucie stabilności i uziemienia. Ona czuje…. Ona wie…..

Przepiękne przesłanie płynie z tej wyroczni…. Jestem zachwycona obrazem tym jakie uczucia we mnie zbudza. To bardzo głębokie przeżycie móc uświadomić sobie to, że siła jest w nas. Że mamy możliwości aby przetrwać niejedną burzę. Że wszystko co dzieje się w naszym życiu, nie dzieje się bez przyczyny i jest częścią większej całości.

Pomyśl nad tym, ile wydarzeń doprowadziło Cię do mniejsca gdzie jesteś teraz. Ile życzeń wypowiedzianych do wszechświata spełniło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ile planów i inwestycji po czasie okazało się być tymi pozytywnymi. Oczywiście negatywy też są, nie da się ich obejść, to normalne. Ale każda z tych sytuacji, czy negatywna czy nie, miała i ma wpływ na to gdzie jesteś teraz. Uświadom to sobie, poczuj w swoim sercu i powiedz sobie “WIEM”……..

 

Podobne wpisy

Bee-lieve – Inspiracja, karta nr 3 w Sacred ... Bardzo podoba mi się ta karta, jak również ostatnie zdanie autorki o niej. Bee - lieve to taka gra słów, nawiązująca bezpośrednio do obrazu umieszczon...
Sacred Rebels oracle – karty Dzisiaj opis kolejnych trzech kart wyroczni Sacred Rebels Oracle. Wciąż szukam takiej wyroczni "naj naj naj". Może ktoś podpowie swoje propozycje? Ch...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???