Talia jest wyrocznią – oznacza to że jej interpretacja w głównej mierze zależy od tego i jak my ją widzimy.  Wyrocznia są to dowolne systemy i ilości kart, ich budowa zależy tylko od zmysłu autora. Wyrocznia może obejmować tematy bardzo wąskiego zakresu, na przykład miłości, uczuć, lub też tematy ogólne ponadczasowe związane z życiem i śmiercią, przemijaniem.

Sacred Rebels Oracle  możemy przetłumaczyć dosłownie jako wyrocznia uświęconych rebeliantów. Dlaczego to nazwa jest taka dziwna a zarazem ciekawa? Myślę że jest to uwarunkowane tak naprawdę przeznaczeniem tej talii: ona ma za zadanie wzbudzić w nas wewnętrznego buntownika, ma za zadanie pokazać nam jak potężne siły w nas drzemią. Jest talią przeznaczoną dla tych którzy gotowi są żyć pełnią życia i celebrować swoją indywidualność.  Ma nas wzmocnić i wzbudzić naszą wewnętrzną energię.

 

Z uwagi na język wydania oraz język książki (karty i książka są w języku angielskim), talia nie jest zbyt popularna w Polsce. Widziałam ją u zaledwie kilku osób.  Moc jej tkwi w głównie w obrazach które przedstawione są na kartach. Obrazy te są niesamowicie przepiękne są bardzo głębokie są niezwykle plastyczne, poruszają nasze wnętrze, dają do myślenia… Zmuszają wręcz do zatrzymania się i patrzenia na nie dłużej.

 

Sama Autorka talii mówi, że pracujesz z nią zupełnie nieświadomie – nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Same obrazy, słowa oraz energia, która jest zawarta w nich, powoduje twoją wewnętrzną transformacje i sprawia że czujesz, myślisz i przyjmujesz życie w bardziej zbalansowany, świadomy sposób.  Talia została zaprojektowana aby być inspiracją aby poruszyć twoją wewnętrzną kreatywność i energię, otworzyć serce i rozwinąć twoją moc i siłę wewnętrzną. Właśnie na tym polega inteligencja tej talii – będzie z tobą pracowała w sposób w jaki może cię zadziwić. Regularna praca (nawet po kilkanaście razy z tą samą kartą) doprowadzi do uleczenia i do zrozumienia przez ciebie tego co powinieneś wiedzieć i czego powinieneś mieć świadomość.

 

Będę pracować z tą wyrocznią codziennie: losować jedną kartę i chciałabym ją opisywać również na blogu mówić o tym jak ja ją czuję, jak ją widzę, jak również przytaczać opis z książki tak abyście później, jeżeli sami będziecie posiadali tą wyrocznie, mogli korzystać z moich materiałów – będą one po polsku także myślę że będą przydatne.

Podobne wpisy

Mistyczny Tarot Marzyciela – czyli kogoś pon... Hm.... Same karty, jako papier którego użyto, oraz wykończenie, są piękne, nie da się tego nie dostrzec. Są też porządnie wykonane, bardzo grube karty...
Jestem oczarowana, czyli Steampunk Tarot w pierwsz... Dzisiaj dotarły do mnie długo (hihi, no przesadzam, bo znowu nie aż tak długo) oczekiwana talia Steampunk Tarot i..... jestem zachwycona. Jest przepię...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???