Bardzo podoba mi się ta karta, jak również ostatnie zdanie autorki o niej. Bee – lieve to taka gra słów, nawiązująca bezpośrednio do obrazu umieszczonego na karcie.

Widzimy bowiem twarz kobiety, obróconą w stronę prawą (to już może sugerować interpretacje odczytu karty – prawa strona to przyszłość), mającą na głowie piękny, kwietny wieniec/ozdobę, która wydaje się być żywa i dotykać wręcz nieskończoności i nieznanego. Do kwiatów tych zlatują się pszczoły – to właśnie to Bee w słownej grze.  Bee-lieve to inaczej “bądź żywy” – ŻYJ ! Żyj pełnią życia i realizuj swoje pomysły.

Karta mówi o tym, że jakie kolwiek pomysły byśmy mieli w danej chwili, jeśli nawet wydawałyby nam się kompletnie szalone i dziwne, to one skąś pochodzą, z jakiejś przyczy się pojawiły, i karta sugeruje iż jest to myśl generowana przez wszechświat, który będzie nas teraz wszystkimi siłami wspierał w jej realizacji.

Pomyśl ile sytuacji, ludzi, wydarzeń, doprowadziło Cię do miejsca, w którym jesteś obecnie. Ile czasu musiało upłynąć i ile też różnych chwil, i tych pozytywnych, i tych złych, minęło aby dojść właśnie do tego miejsca…. Nie jesteś tutaj bez przyczyny, i bez przyczyny nic się nie dzieje. Karta wskazuje na to, że o ile jeszcze nie otrzymałeś inspiracji do działania, to stanie się to w bardzo niedługim czasie. Mówi aby się nie bać, aby przyjmować i brać siłę z tego co otrzymasz w dalszym życiu od wszechświata. Wszechświat bowiem cię wspiera i tak jak wspomniałam wcześniej, jest jakby zalążkiem lub przyczyną inspiracji, która Cię ogarnie.

Osobiście bardzo podoba mi się wizja tych małych pszczółek, które pracowicie dbają aby nasz wieniec, czyli w przeności głowa, myśli, były wciąż w dobrej kondycji i stanie. Karta wskazuje na przychylność losu i ogromne wsparcie, taką mrówczą, a tak naprawdę pszczelą pracę, wykonaną nad naszym “ja”. Kazdy jest wyjątkowy, każdy inny, ileż więc pracy wykonano? Jak ogromne jest to zadanie! A jednak nic nie jest niemożliwe, bo możliwe jest wszystko skoro żyjemy, myślimy i czujemy….. Piękna karta…..

 

Żyj i poddaj się inspiracji, która już do Ciebie zmierza!

Podobne wpisy

Sacred Rebels oracle – karty Dzisiaj opis kolejnych trzech kart wyroczni Sacred Rebels Oracle. Wciąż szukam takiej wyroczni "naj naj naj". Może ktoś podpowie swoje propozycje? Ch...
She feels, She knows – 22 karta z Sacred Reb... Wylosowałam dzisiaj tą kartę dla pewnej Pani. Myślę, że będzie ona dla niej pomocna i w zrozumieniu zdarzeń, które mają miejsce w jej życiu, jak równi...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???