Często początkujący tarociści, albo ogólnie, osoby interesujące się tarotem, zaczynające swoją przygodę, zastanawiają się w jaki sposób mogą wykorzystać karty dla siebie. I mam tutaj na myśli nie tylko wróżebny efekt, ale coś znacznie głębszego i ważniejszego: samodoskonalenie się.

Tarocista to bowiem człowiek, który używa kart właśnie do samodoskonalenia, poznawania siebie, zgłębiania otaczającego świata zewnętrznego i wewnętrznego, tak ja to widzę.

Oczywiście, wielu jest takich, którzy uznają za wartościowy jedynie wróżebny element tarota, aczkolwiek myślę, że taka osoba tarocistą nie może się nazywać…..

Wracając jednak do tematu wpisu, czyli do tego, jak tarot może pomóc TOBIE, poniżej przedstawiam krótkie info i zachęcam do przemyśleń z nim związanych:

  • Tarot ostrzeże Cię przed ludźmi, którzy źle Ci życzą

  • Pomoże Ci znaleźć bratnie dusze

  • Rzuci światło na rozwiązanie skomplikowanych sytuacji

  • Doradzi kolejne kroki postępowania

  • Przewidzi ich następstwa

To tylko kilka haseł, kilka przykładów jak pomocny może być tarot.

Zachęcam do własnych poszukiwań i odkryć, bo obszerność tematu jest niesamowita.

 

 

Podobne wpisy

Porady Tarota, czyli o tym, że tarot pomoże ci naw... Każda dziedzina naszego życia może zostać wspierana radami tarota. Wystarczy tylko (lub aż) zadać mądre, przemyślane pytanie, takie, które pozwoli tar...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???