Postanowiłam, dla tych którzy szukają dodatkowych informacji ezoterycznych, codziennie opisywać jedną z Run starego futharku a mój opis wzbogacać moimi własnymi uwagami i odczuciami związanymi z daną runą. Dzisiaj zaczynamy więc od runy szczęścia: FEHU.

Fehu –  nowe początki, bogactwo

Kluczowe pojęcia: bogactwo, pieniądze, pożywienie,  szczęście, siła osobista, władza, siła finansowa, dobrobyt, Początkujący Umysł, obecność, wolność, pierwsze wrażenia, młoda miłość.

Energia: ruch, szczęście, charyzma, moc dynamiczna, energia płynna i ruchu, obfitość, cyrkulacja, pociąg seksualny

Znaczenie wróżebne: nowe początki, sukces społeczny, przewidywanie, energia, podróże, pieniądze, kontrola; lub chciwość, porażka, atrofia, ubóstwo, zakończenia.

 

Fehu to w rzeczywistości runa „szczęścia”.  Kumuluje zdolność do posiadania szczęścia i pozwala na jego gromadzenie i późniejsze wykorzystanie. Jest to więc runa władzy i kontroli. Należy jednakże pamiętać, że bogactwo może prowadzić do zazdrości i chciwości. Jest to runa ognia, pierwotnej energii, siły i mocy. Mówi o zapoczątkowaniu działania, początku nowego projektu, stworzeniu.

Znaczenie duchowe: sekrety muszą zostać ujawnione. Fehu jest runą czystej energii, tą, którą musimy odkryć i skierować w nas, aby wykorzystać ją do maksimum.

Informacje o zdrowiu: krążenie krwi, serce, centralny układ nerwowy, kręgosłup, obszar ramienia i barku.

Przesłanie: „W Tobie żyje Źródło Energii, musisz ją odnaleźć! Możesz uwolnić swój potencjał, prowadząc z nim dialog i stając się świadomym swoich głęboko zakorzenionych pragnień. Rozpoznaj swoje instynkty, otwórz się na nie aby wykorzystać je jak najlepiej.”

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen + 17 =

W dniach od 14.12 do 21.12 PROMOCJA na rozkład

"Wyrocznia losu z kart cygańskich na 2020 rok"!

Rozkład ten będzie doskonały dla osób, które konkretnie chcą wiedzieć co może przynieść im nadchodzący rok. Porusza wszystkie sfery życia:

 • wpływy z przeszłości
 • aktualną sytuację
 • uczucia
 • praca
 • finanse i inwestycje
 • przyjaciół - na co możesz liczyć z ich strony
 • wrogów - czego należy się strzec
 • sukcesy, które możesz osiągnąć w przeciągu roku
 • sytuacja rodzinna
 • zdrowie
 • + dodatkowo przesłanie na przyszłość (karty cygańskie i karty wyroczni)

Promocyjna cena do 21 grudnia to 70 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)