Często wysyłacie pytania dotyczące Waszych związków. Powiem szczerze, że wiele się w kartach naoglądałam i wiele też musiałam odpowiedzieć. Pytanie o związek: jak będzie, jaką mamy przyszłość, czy mnie kocha, czy mnie zdradza, dlaczego zdradza itp. itd. to niby tylko pytanie, czasami ciekawość, czasami chęć zrozumienia, jednakże zawsze kryje się za nim odpowiedź, niejednokrotnie trudna do przekazania i bolesna. 


Bo i dla mnie ciężkie jest aby przekazać, że w kartach widzę, że jest ktoś inny. Że nie ma miłości, jest wyrachowanie. Że ktoś chce odejść, zostawić, zacząć od nowa, a czyjeś uczucia są zdruzgotane i ktoś nie widzi dalszego sensu….. A jeśli to właśnie ja jestem tą osobą, która przekazuje Ci takie a nie inne informacje i one rzeczywiście okazują się prawdą (chociaż nie raz miałam przypadki, że osoba pytająca nie zgadzała się z moimi słowami po to aby później wrócić do mnie i powiedzieć, że jednak miałam racje…..) to uwierz, że i ja nie czuje się wtedy komfortowo.

Bo najlepsze karty to takie, które mówią, że będzie dobrze. Ot, po prostu dobrze. Najnormalniej w świecie szczerze, pozytywnie i z perspektywami. I takie karty zdarzają się również co jest dla mnie niezmiernie pocieszające.

Musicie pamiętać, że niby błache pytanie „Postaw mi karty na miłość” może nieść za sobą odpowiedź, której się wcale nie spodziewaliście i może ona być dla was ciężka do zaakceptowania. Ja natomiast, jako tarocista i osoba, która swoje karty traktuje jak przyjaciół, pomocną dłoń, wskazówkę, nie mogę Cię okłamać, absolutnie nie. Powiem Ci dokładnie to co widzę a od Ciebie będzie zależało w jaki sposób przyjmiesz moją i kart odpowiedź.


Jeszcze jedna ważna kwestia, której każda uczciwa wróżka przestrzega: nie wróżymy osobą, które są w depresji, osobą uzależnionym od kart bądź będącym pod wpływem narkotyków/innych środków odurzających. Aby uporać się ze swoim życiem musisz najpierw zacząć świadomie i zdroworozsądkowo myśleć a do tego potrzeba Twojej chęci i działania a nie wróżb.

Pozdrawiam ciepło w ten deszczowy, marcowy poranek i życzę wszystkim tylko pomyślnych rozkładów !

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + 12 =