Karty doszły wczoraj i…… I przede wszystkim wydruk jest krzywy. Poważnie, są nadrukowane krzywo. Nie mam pojęcia dlaczego i zastanawiam się czy to wina drukarni czy mojego projektu? Ale jakbym miała zrobić krzywo prosty projekt hihi 🙂 ?

Krzywość kart wyraźnie widać szczególnie przy krawędziach, eh….
Minus numer dwa to ich wielkość: łudziłam się że rozmiar 9×6 nie będzie taki tyci a jednak tyci jest. Karty są bardzo delikatne, co prawda dobrze się tasują, ale mam wrażenie że mocniejsze uderzenie w stół sprawi, że po prostu się rozpadną. 
Ogólnie kolorystyka i jakość wydruku jest niezła a wręcz dobra. Gdyby CEWE oferowali jeszcze wydruk większych kart, z większą gramaturą papieru, to na pewno byłby to strzał w dziesiątkę. Co prawda trzeba uważać, bo kolor na komputerze a ten w wydruku może się nieco różnić, szczególnie w przypadku ciemnego tła (np.  nie widać napisu na księżycu i rydwanie). 
Reasumując: cieszę się, że spróbowałam zrealizować mój pomysł, bo gdybym tego nie zrobiła to wciąż biłabym się z myślami. Trzeba będzie jednak opracować nowy plan wydruku swoich kart. Kusi mnie teraz wywołanie ich jako zdjęć (tych 9×13) i później zalaminowanie domowym sposobem przy użyciu folii i żelazka 🙂 Oby nie było jak poniżej:
🙂

Wiem, że na razie mój blog pozycjonuje się słabo, ale mam nadzieje, że w miarę postępu, ktoś skomentuje moje pomysły z wydrukiem a może pochwali się i swoimi osiągnięciami?

Pozdrawiam ciepło !!!

Podobne wpisy

O tym, że w 10 godzin udało się ukończyć Arkana Wi... 10 godzin, tyle mniej więcej zajęło mi zaprojektowanie kart Arkan Wielkich. Poniżej wszystkie 22 sztuki.Mam pewne przemyślenia i już wiem, że możliwoś...
O moim planie wydruku własnych kart i o tym, że pr... Zgodnie z wczorajszym późno popołudniowym update, okazało się, że CEWE (czyli cyfrowe fotoksiążki i inne wydruki, które można odebrać w najbliższym Ro...
O tym, że pierwsze 32 karty zostały wysłane do dru... W dniu dzisiejszym pierwsze 32 karty opuściły spokojne schronienie w moim komputerze i zostały wysłane do druku.Niestety, nie będę mogła odebrać ich o...
O ruszeniu z kopyta i o tym, że mój entuzjazm jest... Projekt własnych kart tarota ruszył z kopyta. Mój małżonek na wieść o moim pomyśle zaplanował już:1. Że będzie je sprzedawał2. Że wie gdzie je wydruku...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???