Spotkałam się niedawno z bardzo zabawnym zjawiskiem 🙂

Na jednej z Facebookowych grup dla zainteresowanych tarotem i wróżbami (oraz dla tych, którzy chcą wspólnie szkolić swój warsztat) pojawił się nowy trend: “obwróżanie się” 🙂 O co chodzi?
Ano nowe osoby wchodzą do grupy tylko po to aby zadać jakieś pytanie, a mają do tego kilka kont. I nagle Agata pyta o swoje finanse, urodzona 01.01.1990 np. później tej samej daty urodzona Agnieszka pyta o zdrowie, następnie Anastazja o miłość, Angelika o rozum a Alojzy o wczasy i wycieczkę 🙂
Śmieszne to “obwróżanie” bo przecież sama intencja tej osoby nie jest do końca fair więc i wróżba może taka nie wyjść. A już nie wspomnę o zadawaniu tych samych pytań do kilku różnych osób.
Ja sama zostałam “obwróżającą” (nie wiem czy mogę tak nazwać sprawę hihi :)) kiedy postawiłam tarota jednemu z Aś-klonów, nie wiedząc o tym nowym trendzie. Aś-klon zdobędzie miłość pod koniec roku, mądrego statecznego studenta prawa lub nauczyciela 🙂
Pomimo wszystko wszystkiego dobrego wszystkim !!!

 


Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???